AssistantExtensions Modify + Siri může obejít omezení iOS na vaší vězení Idevice

Jednou z fantastických věcí o mobilním operačním systému Apple iOS je nativní schopnost být schopna nastavit konkrétní omezení na gadgetu, která brání jednotlivcům v provádění konkrétních úkolů v provádění konkrétních úkolů . Možnosti omezení, která jsou přístupná s obecnou nabídkou aplikace Nastavení v zařízení, jsou podobné rodičovské kontrole, které umožňují vlastníkovi gadgetu omezit konkrétní akce v zařízení, jako je zavedení obchodu s aplikacemi, kamera nebo safari.

Když jsou aktivovány jakýkoli typ omezení, gadget vyzve k zadání čtyřmístného přístupového kódu, který poskytuje úroveň zabezpečení, což znamená, že jakýkoli typ koncového jednotlivce gadgetu nemůže znovu povolit žádný typ postižených funkcí, aniž by to měl Získejte přístup k kódu. Ačkoli ne něco, co jsem někdy osobně využil rutinně, představil bych si, že omezení jsou velmi prominentní s rodiči, kteří poskytují svým dětem gadget iPhone nebo iPod Touch jako prostředek komunikace.

Pokud jste majitelem gadgetu iOS JailBroken, který rád zakazuje konkrétní funkce gadgetu s využitím omezení, může být užitečné zkontrolovat, zda má Gadget rovněž „asistentExtensions“ nainstalovat. Návrhář iOS Krishna Sagar zjistil, že nastavení omezení lze obejít na gadgetech, které mají AE nainstalovány pomocí Siriho, aniž by museli jít do jakéhokoli typu přístupového kódu.

Řekněme například omezení bylo stanoveno s obecným nastavením, aby se eliminoval přístup k zisku k aplikaci iTunes v zařízení. Když byl přístupový kód vstoupen a aplikace ITUNES byla přepnuta na „vypnutí“, samotná ikona bude eliminována z obrazovky domu, což znamená, že jej nelze zavést koncovým uživatelem. Pokud však gadget má nainstalované asistentatextensions z Cydia, může se jen vyvolat Siri typickými technikami a poskytnout příkaz „spuštění iTunes“. Aplikace Siri poté vynutí Stop a zmizí z pohledu, než skutečně představí aplikaci iTunes s schopnostmi úplného využití a bez žádosti o bezpečnostní kód.

Ačkoli to není zranitelnost zabezpečení zabezpečení, a to také neposkytuje přístup k jakémukoli typu citlivých dat, stojí za to zaplatit úrok, pokud jste z jakéhokoli důvodu stanoveni specifická omezení, která má konkrétní omezení. jak využít balíček AssistantExtensions.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.