Apple iPhone 5S akcie prakticky dohonily poptávku

, které si můžete koupit již několik měsíců, ale dostat ruce na nový iPhone 5s stále není nejjednodušší na světě. Věci se však začínají zlepšovat, protože analytik Piper Jaffray Gene Munster zdůrazňuje, zatímco ukazuje na dobrý barevný graf, který zálohuje jeho tvrzení. Je to škoda, že to není stejný graf, který říká, když bude Apple Television dobře vydána, eh gen?

Naštěstí se tento výzkum jeví mnohem přesnější než roční odhad, kdy bude vyhlášena televize vyrobená v Apple, s informacemi Munster, který shromažďuje informace ze 60 obchodů se sídlem v USA, aby dospěl k závěru, že iPhone 5s se v současné době zobrazuje na 90 % Dostupnost, bez odemknutí iPhone 5s bez SIMU, které se v zemi prodaly teprve nedávno. Podle statistik je tato dostupnost 90% z pouhých 31% před dvěma týdny a na začátku října pouze 10% po vydání po Iphone.

Pomocí Grafů a tabulek Munsteru můžeme vidět, že ve skutečnosti zásoby verizonu a iPhone AT&T narazily na 100% značku, se schopností vstoupit do obchodu a poté vyjít s výběrem iPhone 5s ne tak daleko. Bohužel je to zásoba méně populární možnosti sprintu, která snižuje celkové procento dostupnosti dolů. Je to pravděpodobně kvůli skutečnosti, že Apple tlačí zásoby k mnohem populárnějším dopravcům, takže Sprint zaostává za sebou.

Celkový dostupný dostupný iPhone 5S SKU (s výjimkou odemknutí) se před dvěma týdny zvýšil na 90% z 31% a na začátku října 10%. Samostatně si všimneme, že nejlehčí skladovaný obchod, který jsme zkontrolovali, měl 67% dostupných SKU.

Analytik Piper Jaffray pak dále říká, že jeho firma očekávala, že Apple dosáhne této magické rovnováhy s zásobováním od začátku prosince. Pokud stále hledáte iPhone 5s v barvě podle vašeho výběru, doufejme, že nebudete muset čekat mnohem déle.

Apple vydal iPhone 5S spolu s iPhone 5c na konci září. Akcie byly okamžitě vyčerpány s odrůdou zlata prakticky nemožné se chytit mezinárodně, přičemž zpráva o obchodech, které dostávaly počáteční přidělení zlatých iPhonů v jednociferných číslech. Se zprávou, že omezení akcií se začínají uklidňovat, se jen posadíme a čekáme na další velké spuštění produktu z Cupertina, abychom mohli začít znovu!

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.