Apple experimentoval se zaoblenými skleněnými iPhone, ale rozhodl se proti němu kvůli vysokým výrobním nákladům

, ačkoli si nevěříme, že současný soud Apple versus Samsung je pro inovační svět skvělou věcí, rozhodně to zahrnuje pro fascinující Sledujte zvenčí a také nám umožňují získat nahlédnutí do vnitřních fungování a také ve stylové strategie obou společností. Specifická prohlášení a depozice od těch, které v této situaci poskytují důkazy, nám poskytují to, co by jinak bylo docela nemožným pohledem do rozhodování o raném stylu, která se soustředila kolem pokroku iPhone.

Nejnovější bit nugety informací, které se díky pokusu pochopily, je pravda, že Apple nařídil konceptem používání zaobleného a tvarovaného skla v iPhone ve snaze nejen učinit ji nejen extrémně stylovou, ale také přijít stejně s tvarem, který výrazně minimalizoval nebezpečí poškození, pokud jej jednotlivec upustil na obtížný povrch. Ačkoli prototypy zaobleného skla iPhone byly vyrobeny – ve skutečnosti se na to odkazuje na prototyp interiéru 0355 – nakonec bylo rozhodnuto, že náklady na výrobu dvou tvarovaných kusů ztuženého skla byly pouze na vysoké.

Douglas Satzger, který je nyní dělníkem v Intel, však dříve Apple pomohl dvanáct let, je jedním z bývalých členů týmu Apple Style, kteří byli v případě požádáni, aby v tomto případě zbavili své porozumění i znalostí. Ověřil, že styl zaobleného skla byl jednou z produkčních cest, na které se firma snažila jít dolů, ale s produkovaným prototypem byly různé problémy, které vyžadovalo, aby se Apple nakonec pohyboval jiným směrem a vytvořil původní iPhone, které Byli jsme představeni v roce 2007:

Inovace při utváření skla, člena rodiny výdajů na tvarování skla v té době, stejně jako několik stylových rysů tohoto specifického tvaru, se nelíbily. Inovace v té době s tím měla hodně společného. Vysoké vlastnosti skla v té době s tím měly hodně společného.

Během programu pokusu jsme viděli řadu prototypových stylů, které Apple iteroval předtím, než se nakonec usadil na konečném produkčním modelu, avšak s ohledem na všechny, tento zaoblený vývoj je rozhodně ten, který nejvíce rezonuje se mnou jako uživatelem iPhone iPhone User . Současný typ faktoru iPhone je krásný vývoj a také vynikající příklad typu i funkce, ale stále bych rád viděl Apple v budoucnu představit zaoblenou skleněnou verzi iPhone.

(Via Networkwrold)

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.