Společnost Apple vysílá pozvánky na 9. března Apple Enhote „Spring Forward“

Apple právě poslal tiskové pozvánky na událost, která se bude konat 9. března se slognem „Spring Forward“. Spekuluje se, že se událost zaměří na Apple Watch a doufejme, že se seznámíme s cenami a dalšími podrobnostmi.

Vzhledem k tomu, že Tim Cook vystoupil na volání z příjmu minulého měsíce a potvrdil, že Apple si užívá, že je na dobré cestě, aby začal dodávat v dubnu, věděli jsme, že Apple nedovolí příchod své další velké věci projít bez slušného množství fanfár. Právě v případě, že se bude konat zvláštní mediální událost, byla dosud otázkou spekulací, ale nyní bylo potvrzeno, že 9. března uvidí společnost Cupertino pořádat svou hlavní přednášku.

Ačkoli přirozeně, pozvánky, které byly rozeslány, se příliš nevzdávají, je to bezpečná sázka, aby se předpokládalo, že se Apple užívá, bude v popředí konverzace a poté, co Techl World využil mnohem víc než jen vzhled jeho zápěstí Počítač v září je nyní téměř připraven na hlavní čas.

Samotná akce se bude konat v Centru umění Yerba Buena pro umění v San Franciscu, které bylo v minulosti místem konání řady vysoce postavených startů. Doufejme, že Apple ji využije jako příležitost prozradit některé klíčové podrobnosti o produktu, které se ještě musíme naučit.

Například, i když je počáteční cena jasná na 349 $, bude k dispozici spousta různých konfigurací, v rozmezí až do vyšších variant složených z růžového zlata a podobně. 9. března by Apple mohl rozložit svou cenovou strukturu, protože brzy adoptoři zvažují své možnosti, a zároveň se dostat k drsné drsnosti výdrže baterie a dalších takových základů.

Generální ředitel Tim Cook na nedávné cestě do Německa poznamenal, že si nosí své Apple po celý den, sundává ho pouze na nabíjení v noci, což naznačuje, že Apple se podařilo dosáhnout celodenní výdrže baterie. Skutečnost, že ji také nosí při sprchování, znamená, že je postaven pro všechny druhy terénu, i když vodotěsnost do bodu ponoření se stále zdá být mimo otázku.

V každém případě musí být veškerá nejednoznačnost potlačena 9. března. Zde budeme mít veškerou aspekt klíčové přednášky, a mezitím se musí objevit něco zajímavého, určitě vás bude informovat lidi.

Těšíte se na Apple Watch? Sdílejte s námi své komentáře níže!

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.