Zájem o výrobci Androidu o ID podobné pokročilé technologii rozpoznávání obličeje po odstavení iPhone X

Oznámení Apple o iPhone X a jeho nové technologii 3D obličeje, známé jako Truedepth, způsobilo tvůrce telefonů Android, aby se přemístili pryč od Android. Myšlenka uvedení senzorů otisků prstů na displej smartphonu a pokus o vytvoření něčeho podobného ID, tj. Podle analytiky KGI Securities Ming-Chi Kuo.

Podle Kuo se výrobci Androidů tak snaží přemístit od svých předchozích plánů začlenit technologii snímání otisků prstů do zobrazení, že dotazy do 3D senzačních firem se ztrojnásobily, když se tvůrci hardwaru pokoušejí přemístit směrem, kterým se Apple zdá být dopředu.

Toto je možná příkladem bruslení Apple, kde bude puk, spíše než tam, kde je v současné době, něco, o čem Apple’s Tim Cook diskutoval během oznámení iPhone X. O možnostech, které jsou v současné době k dispozici prodejcům telefonů Android, se předpokládá, že pocházejí z podobných jako Qualcomm a Himax, Orbbec a Mantis Vision. Říká se, že mnohem vyspělejší služby Qualcomm-Himax přitahují největší pozornost výrobců telefonů, přičemž Kuo věří, že během následujících dvou nebo tří let jsme mohli vidět technologické telefony s konvenčními čtečkami otisků prstů.

Zatímco optické rozpoznávání otisků prstů pod displejem je pouze upgradem specifikací z kapacitních řešení, 3D snímání ztělesňuje revoluční uživatelskou zkušenost a zaručuje prémii na hrubou marži. 3D snímání umožňuje nejen rozpoznávání obličeje v bezpečnostních a bezpečnostních aplikacích a umožňuje uživatelům vytvářet zábavné výrazy, jako je Apple Animoji, na mnohem důležitější úrovni, je to základní prvek ve vývoji AR. Z tohoto důvodu věříme, že prodejci značky jsou připraveni utratit mnohem více za související komponenty.

Apple iPhone X, doplněný ID Face ID, bude v prodeji letos v listopadu a bude stát více než 999 $. Není známo, zda by telefony Android s podobnou technologií zabudovaly také takový poplatek. Pravděpodobně, jakmile se čas snižuje, cena takové technologie klesne, což umožní méně nákladné telefony, aby zahrnovala taková bezpečnostní a bezpečnostní opatření.

(Via: MacRumors)

Můžete také chtít vyzkoušet:

iOS 11.1 Beta 2 Změny: Zkontrolujte poznámky k vydání a ChangeLog v plném nejlépe zde

Lucky TV Kodi Addon nefunguje? Opravte chyby nainstalováním nejlepším způsobem, tady je jak

Stáhněte si iOS 11.1 Beta 2 odkazy IPSW pro kompatibilní zařízení

Stáhněte si GBA4IOS 2.1 IOS 11 IPA na iPhone nebo iPad [bez vězení]

Stáhněte si odkazy iOS 11.0.2 IPSW pro váš iPhone, iPad, iPod Touch

Jak snížit iOS 11.0.2 / 11 na iOS 10.3.3 / iOS 10 [tutoriál]

Stáhněte si iOS 11, 11.0.2, 11.1 Odkazy a instalace na iPhone 8, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Útěk z vězení iOS 11/11.0.2 / 11.0.1 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.