Šéf stylu Samsung Mobile popírá obvinění Apple z kopírování jejich stylu

většiny nepřátelství mezi Apple a také Samsung / Google stonky z obousměrných obvinění z plagiátorství týkající se nejen estetického designu, ale také prvky příslušné strany každé strany příslušné strany každé strany operační systém.

Steve úkoly, když skvěle upozornil Google: „Budu zničit Android, protože je to ukradený produkt. Jsem připraven na to jít termonukleární válkou.“ Válka skutečně následovala stejně jako skutečně, s Google i Samsung nepřetržitě v palebné linii ovocné společnosti. Apple často přetáhne Samsung do stížností týkajících se Androidu – přestože Samsung nemá žádný stát na mobilním softwaru obrovského G.

Až do doby, než Apple začal plakat plagiátorství s ohledem na návrhy Samsung, měli oba sdílení oba obři relativně velký vztah, s korejským odborníkem LCD, který připravuje panely pro iPad Fruit Company 2. s právníky obou společností nyní na světové exkurzi soudní síně , však Sharp začíná při vytváření obrazovky sítnice zbrusu nového iPadu hodně problému.

Navzdory tomu, že Apple pevně věří, že každý je venku, aby si vzal své nápady, šéf mobilního stylu Samsung Lee Minhyouk zpívá jinou melodii a trvá na tom, že produkt Galaxy jeho společnosti je originální od základů:

Jako designér je problém důstojnosti. [Galaxie] je od začátku originální, stejně jako já, kdo to zvládl. Je to naprosto odlišný produkt s jiným jazykem stylu a také s různými inovacemi.

K argumentu přidává trochu váhu tím, že poněkud defenzivně poukazuje na:

Vyrobil jsem nespočet náčrtů a řady prototypových produktů [pro Galaxii]. Znamená to, že jsem tak dlouho předkládal falešnou show a předstíral, že navrhuji?

Pozdní úkoly by samozřejmě měly polní den odpovědět na tuto konkrétní otázku, stejně jako pokud se člověk podívá na Samsung Galaxy Ace plus vedle iPhone 3GS, podobnosti jsou ostré:

Jednoduše situace fantastických myslí věří podobně? Nebo zní obvinění, že Samsung „otrocky zkopíruje geniální technologii Apple“?

Když mluvil s Chicagskou tribunou, na chvíli si vzdal hold soupeři sira Jonyho Ive- zodpovědného za vytvoření mnoha současných gadgetů Apple- a také věří, že jednoho dne může sám napodobit tím, že vytvoří hru- Changer:

Možná ještě nebudu na úrovni [ive], ale věřím, že Samsung jednoho dne vytvoří takové slavné produkty.

Myšlenky?

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.