Zuckerberg nyní říká, že Facebook bude v silnější pozici díky práci společnosti Apple pro soukromí

na zvýšení soukromí poskytoval svým uživatelům tím, že jim zabránil, aby byli sledováni, aniž by jejich znalosti již měli pozornost Marka Zuckerberga.

Generální ředitel a zakladatel Facebooku byl hodně rozrušený a stěžoval si, že žádost lidí o jejich povolení, když je sledujete pro účely reklamy, by ovlivnilo malé podniky. Nyní však mění svou melodii.

Ve skutečnosti Zuckerberg nyní říká, že Facebook by mohl být díky postoji společnosti Apple ve skutečnosti na „silnější pozici“.

CNBC hlásí, že Zuckerberg učinil poznámky v klubové místnosti.

Generální ředitel Facebooku Mark Zuckerberg ve čtvrtek uvedl, že je přesvědčen, že společnost sociálních médií „bude schopna spravovat“ nadcházející plánovanou plánovanou aktualizaci ochrany osobních údajů společnosti Apple na iOS 14, což pro uživatele iPhone a iPadu mnohem usnadní blokování společností od sledování jejich činnosti do jejich aktivit cílové reklamy.

“Budeme v dobré pozici,” řekl Zuckerberg ve čtvrtek odpoledne v klubové místnosti PressClub Josha Constane.

Apple je nastaven na nucení aplikací, aby požádaly o autorizaci dříve, než sledují uživatele pomocí IDFA, což je zvláštní identifikátor, který je pro ně a jejich zařízení jistý. Je to, že reklamní společnosti IDFA potřebují a Facebook uvedl, že žádost o autorizaci by naznačovalo ztrátu reklam.

Teď ne tolik.

„Je možné, že můžeme být dokonce v silnější pozici, pokud změny společnosti Apple povzbuzují mnohem více služeb, aby na našich platformách prováděly mnohem větší obchod tím, že jim ztěžuje používání svých dat v nákupu k nalezení zákazníků, kteří by chtěli použít jejich výrobky mimo naše platformy, “řekl Zuckerberg.

To je docela změna melodie pro Zuckerberg a ta, kterou budou vítáni fanoušci soukromí. I když je to mnohem samoobslužnější než jakékoli skutečné soukromí tlačí ze samotného Facebooku.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhnout: iOS 14.4.1 Odkazy IPSW, soubor profilu OTA spolu s iPados 14.4.1 Out

Jak útěk z vězení iOS 14.3 s UNC0ver V6.0.0 na iPhone 12 pomocí AltStore

Stáhněte si UNC0ver V6.0.0 IPA iPhone 12 útěk z vězení pro iOS 14.3

Chcete downgrade na iOS 14.3 z iOS 14.4 za útěk z vězení UNC0ver? Zde je to, co potřebujete vědět

Útěk z vězení iOS 14.4.1 pomocí checkra1n, tady je návod [tutoriál]

Jak snížit iOS 14.4 snadným způsobem [tutoriál]

Jak opravit špatné vypouštění baterie iOS 14 [průvodce]

Převeďte tovární kabelový apple carplay na bezdrátový Apple Carplay ve vašem automobilu, tady je, jak

Ochranství obrazovky iPhone 12 / Pro s temperovaným sklem: Zde jsou ty nejlepší

Nejlepší pouzdro pro iPhone 12, 12 Pro s štíhlým, peněženkami, ultra tenkým designem? Zde jsou naše nejlepší tipy [seznam]

Nejlepší chránič iPhone 12 Tiny Screen: Zde je seznam, který stojí za kontrolu

Nejlepší chránič obrazovky iPhone 12 Pro Max: Zde je seznam, který stojí za kontrolu

Apple si užívat EKG App Hack: Povolte mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.