3 Skvělé aplikace pro úsporu baterií pro Android

kromě pádu nebo ztráty telefonu, jen málo buněčných katastrof je stejně zoufalé, jak se dívat dolů a vidět varování nejhorší baterie v nejhorším možném čase. Zdá se, že baterie vždy umírají, když nemáte způsob nabíjení zařízení – ale také, když je potřebujete nejvíce. Dobrým poplatkem však nemusí být vše, co váš telefon potřebuje. Pokud jde o výdrž baterie zařízení Android, někdy nejlepším přestupem je dobrá obrana – to znamená, že na prvním místě nepoužívá tolik baterie. Zde jsou tři úžasné aplikace pro úsporu baterií, které vám pomohou zachovat tyto vzácné bateriové tyče.

Greenify

Věřte tomu nebo ne, aplikace zabijáka aplikací – nebo aplikace, které uzavírají jiné aplikace, když se nepoužívají – mohou ve skutečnosti skončit s použitím větší výdrže baterie, než ušetří. Když se aplikace vypne a je znovu otevřena, spotřebovává mnohem větší výdrž baterie, než by se při probuzení z hibernace.

Greenify to udělá právě pro vás. Spíše než uzavření aplikací na pozadí, Greenify automatizuje hibernaci aplikací a upravujte aplikace ke spánku, když se nepoužívají, šetří baterii. Můžete si dokonce vybrat, které aplikace mají nižší prioritu, aby je Greenify mohla poslat do hibernace.

[GooglePlay url = ””/]
Výdrž baterie Kaspersky: Saver & Booster

To, co dělá výdrž baterie Kaspersky nutností pro váš Android, není tolik toho, co dělá, ale spíše jaké informace vám poskytne. Tato aplikace poskytuje jednorázový obchod ve formě řídicího panelu, který vám umožní vidět, kam jde vaše baterie. Aplikaci můžete sledovat a rychle zjistit, které aplikace jsou vaše viníky zabíjející baterii.

Životnost baterie Kaspersky také zahrnuje rychlé přepínání pro režim Wi-Fi, GPS, Bluetooth, mobilní a letadlo, takže můžete rychle zapnout to, co potřebujete, a zbytek vypnout. Stejná obrazovka vám umožní ovládat jas obrazovky a zachovat také energii. Konečně, spořič baterií vám poskytne přesný odhad toho, kolik baterií zbývá v hodinách, minutách atd.

[GooglePlay url = ””/]
Spořič baterie Avast

Pokaždé, když vám aplikace, jako je Facebook nebo Snapchat, vám pošle oznámení, váš telefon, bez ohledu na to, zda je mírumilovně spí. Když je váš telefon opakovaně probuzen, plýtvá vaší baterií. Amplify to zastaví, což vám umožní blokovat probuzení nebo aplikace, které neustále probudí váš telefon. Můžete také sledovat alarmy a další služby, které by mohly vypouštět baterii.

[GooglePlay url = ””/]
Obecné tipy pro úsporu energie

Obecně řečeno, pro uložení baterie se ujistěte, že provedete následující:

Při zálohování do cloudu se vždy připojte k napájení. Zálohování vašich fotografií a jiná data vyžaduje čas a spoustu nabíjení baterie, takže je uložte při nabíjení.

Snižte dotazování pro aplikace pro zasílání zpráv. Přepněte dotazovací nebo obnovovací frekvenci, abyste tyto aplikace na manuálu prodloužili výdrž baterie.

Hledejte další režim úspory energie. Některé telefony Android mají další režim úspory energie, který ořízne funkce telefonu dolů na potenciálně ušetřit hodiny baterie.

Mrtvý telefon se může cítit jako ostrov. S těmito tipy a aplikacemi pro úsporu baterií se můžete vyhnout panice jednoho bateru, kterou všichni tak dobře známe.

Přečtěte si další: Fakta a mýty o baterii smartphonu