Apple oznamuje obrovskou aktualizaci iTunes U, podívejte se, co je nové ideální právě zde

Apple iTunes U, aplikace věnovanou pomoc studentům, se připojila k poněkud nelichotivému seznamu převážně zapomenutých aplikací a služeb mimo Cupertino. Nicméně navzdory tomu, že se nevzlétl spíše tím, jak by Apple doufal, ovocné podnikání dnes odhalilo aktualizaci, která zahrnuje řadu nových funkcí a služby, které se začnou od příštího týdne zavádět. Veškeré podrobnosti, jako vždy, lze vidět níže.

Stejně jako mnoho nových aplikací Apple, iTunes U vytvořil spravedlivé množství humbuk, když bylo poprvé představeno v roce 2007, ačkoli Apple opustil službu do roku 2012, kdy byla aplikace pro iOS nabídnuta těm, kteří mají vlastnictví vlastnictví iPhone, iPad nebo iPod Touch. Služba, která dodává zvukové stopy, videa, stejně jako další takový materiál spojený s učením, má podporu řady hlavních univerzit, i když ji někteří nabízeli jako budoucnost učení, věci se to spíše nezobrazovaly způsob.

Dnešní prohlášení se zdá, že oživuje iTunes U a přidává spoustu nových i potenciálně prospěšných funkcí. Eddy Cue vysvětluje iTunes U jako „neuvěřitelný výběr akademických materiálů pro všechny po celém světě“ a také brzy vydaná aktualizace bude zahrnovat držení funkcí zaměřených na stážisty i učitele.

Učitelé budou moci vyrábět a přizpůsobit programy přímo z iPadu, což je pravděpodobně funkcí aktualizace. Profesoři budou moci zdroje materiálu z jakéhokoli typu jedné ze 75 000+ aplikací zdokonalující akademickou klasifikaci pro aplikace iPad, s následným materiálem rozzářeným přes Mammoth 155 národů.

Mezitím budou účastníci schopni využít „diskuse“ Hub, místo, kde mohou účastníci i instruktoři komunikovat s lehkostí člena rodiny. Stážisté si mohou také potěšit oznámení o konkrétních tématech ohledně konkrétních témat, stejně jako vzato, jedná se o extrémně úhlednou aktualizaci infrastruktury iTunes U.

Jak bylo uvedeno výše, aktualizace bude uvedena příští týden 8. července, stejně jako my vám ujistěte, že vám lidem poskytneme tip v okamžiku jeho vydání, takže zůstaňte naladěni.

Nezapomeňte si prohlédnout naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a podívejte se na mnohem více aplikací pro váš iPhone, iPad i iPod Touch.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.