Do systému Windows 7 a Vista Desktop přidejte hodiny stylu Windows 8. Stáhnout teď!

Ti, kteří viděli Windows 8, jsou pravděpodobně obeznámeni s novou přihlašovací obrazovkou a jak se gigantické digitální hodiny nyní nacházejí do centra pozornosti. Přáli jste si někdy, že byste mohli přinést to hodiny na plochu? Pokud máte počítač Windows 7 nebo Vista, můžete získat stolní hodiny W8, přizpůsobení systému Windows, které to dělá.

I když se s tímto vylepšením nedotkne vaše přihlašovací obrazovka, na pozadí plochy se zobrazí stejné hodiny, které lze nalézt v přihlašovací obrazovce Windows 8. Co je potřeba k tomu, aby se na stolních počítačích W8 běží? Není moc, jen několik megabajtů bezplatného disku na disku, aero schopný Windows Vista nebo 7 Maker a .NET Framework 4, který můžete získat odtud.

Po stažení malého souboru ZIP a spuštění spustitelného souboru uvnitř se ve vašem pozadí objeví hodiny W8 Desktop, stačí opustit několik „Windows“ z cesty, abyste se na něj podívali. Zobrazí se také ikona na vaší zásobníku oznámení, což uživatelům umožní deaktivovat výjezd z tohoto přizpůsobení, pokud si to přejí.

Stejně jako u jakéhokoli přizpůsobení třetích stran existuje několik upozornění, které by se mohly dostat do cesty. Například položky nelze přetáhnout nikde přes hodiny, ani dočasně. Hodiny W8 také zmizí, kdykoli je tlačítko „Zobrazit plochu“ na hlavním panelu stisknuto: Jeden by očekával, že se stolní hodiny skutečně zobrazí, když budou všechna ostatní okna skryta.

Neexistuje ani jasný způsob, jak se spustit na stolních hodinách W8, což naznačuje, že jediným způsobem, jak jej trvale mít na ploše, je ruční spuštění, kdykoli po přihlášení. spustitelný program pro spouštěcí složku nabídky vašeho startu.

Windows 8, naplánováno, aby byl později v tomto roce ohlášen podrobněji, je pokusem společnosti Microsoft ponořit Windows do éry po PC, s mnohem mnohem více dotykovým uživatelským rozhraním, podobně jako v systému Windows Phone 7. Na rozdíl od Windows Phone 7. Na rozdíl od Windows Phone 7. Předchozí verze Windows, Windows 8 bude mít zobrazení celé obrazovky jako výchozí uživatelské rozhraní, kde všechny kompatibilní aplikace zabírají také celou obrazovku, i když bude stále existovat pravidelný režim pro stolní počítače pro ty, kteří jej místo toho chtějí použít .

I když je nemožné replikovat tuto zkušenost ve starších verzích Windows, spousta Will Absolutně miluje, aby se přes jejich stolní tapetu zobrazovaly digitální hodiny.

Stáhněte si hodiny stolních počítačů W8

Také se podívejte na: Win8Menu přináší do systému Windows 7. Stáhněte si rozhraní na bázi dlaždic na bázi systému Windows 8 a stáhněte si nyní! [VIDEO]

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech aktuálních od Microsoft, Google a Apple.