AirDroid 2 pro Android otřese svou beta značku, nabízí vzdálený přístup videokamery, odesílá SMS přes plochu, spravujte prostřednictvím webového prohlížeče

, která již byla nahlédnuta o tom, co AirDroid 2 je schopno přes AirDroid 2 Beta Beta uvolněné dříve uvolněné Beta Beta Beta. V roce je spravedlivé říci, že jsme byli velmi nadšeni vyhlídkou, že konečná verze zasáhne obchod Google Play. Pro ty z vás, kteří jsou neznámí, je AirDroid 2 pokračováním původního AirDroid pro Android, populární aplikaci, která umožňuje uživatelům Androidu ovládat jejich zařízení vzdáleně, přistupovat a spravovat mnoho funkcí z pohodlí jejich plochy nebo z webu. Výše uvedená beta verze AirDroid 2 poskytla upoutávku ještě více než více než je funkce vzdáleného videokamery a užitečnou funkci vyhledávání telefonů a dnes AirDroid 2 vystoupí z beta a vstoupí do obchodu Google Play.

Zatímco úplně první verze AirDroid vyžadovala, aby zařízení i počítač byly připojeny ke stejné síti při nákupu, aby se tato vzdálená interakce uskutečnila, AirDroid 2 funguje mnohem více jako vaše konvenční aplikaci pro vzdálenou plochu, což vám umožní připojit se k jakémukoli zařízení v jakékoli síti. Samozřejmě, dotyčné zařízení Android a počítač bude muset být spárováno a bude třeba si vytvořit účet, aby se usnadnilo manželství obou, ale jakmile jsou formality mimo cestu, je dobré jít.

To vše zní dobře a dandy, ale v tomto přístupu k all-síti jsou některé nedostatky. Zejména veškerý provoz by měl projít vlastní síť AirDroid a s 1 GB stropem existuje něco omezení na množství zábavy, které můžete mít.

Stejně jako všechny dobroty dlouhodobí uživatelé AirDroid si budou zvyklí, existují také vzdálené volání, zařízení pro přenos souborů a schopnost instalovat postranní načtení APK. AirDroid 2 také zahrnuje schopnost určit zařízení pomocí GPS, takže pokud je ztraceno, tato aplikace vám poskytne záchranné lano při jeho sledování. Kromě toho máte možnost Swift odeslat / přijímat SMS z vašeho webového prohlížeče.

Hotová verze aplikace je, jak si dokážete představit, čistší Helluva Lot než beta beta, a ačkoliv trvalo několik měsíců, než se tvůrci Sand Studio spojí, zdálo by se, jako by to stálo za to čekat.

AirDroid 2 je naprosto naprosto zdarma, takže jej projděte poskytnutým odkazem a můžete si zcela nechat nechat své myšlenky a názory níže.

(Zdroj: AirDroid 2 pro Android v obchodě Play)

Nezapomeňte se podívat na naši galerii aplikací pro Android a prozkoumat mnohem více aplikací pro vaše zařízení Android.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.