Android 8.0 Beta pro Samsung Galaxy S8 a S8+ nabízené nyní

, zatímco majitelé pixelů i Nexus se těší v nádherné chuti Oreo, masy stále čekají na aktualizaci. Už je to dlouho vzhledem k tomu, že oficiální vydání Android 8.0 Oreo. Dostatek času, aby Google již zavedl první náhled návrháře Android 8.1. Okolnost však není tak chudá, jak se používá. Spousta OEM dodržovala ve stopách Google s jejich extrémně vlastními beta programy, aby vyzkoušela další verzi Androidu, že se chystají zavádět stávajícím uživatelům. Po Sony i OnePlus je dnes na řadě Samsung. V blogu, podnikání oficiálně odhalilo Android 8.0 beta pro Samsung Galaxy S8 a S8+ maskované jako „Samsung Experience 9.0 Beta“.

Když věříte o včasné aktualizace, Samsung není jedním ze jmen, která na mysl opravdu přicházejí. Pro veškerou jejich dokonalost v hardwarovém oddělení Sammy nikdy moc potěšila software. Moreso, když se týká dodávání nových verzí Androidu do stávajícího hardwaru. Proto je to opravdu obrovská nabídka a příčina pro potěšení, pokud jste byli jedním z mnoha, kdo získal Galaxy S8 nebo jeho dvojče.

Bylo hlášeno, že Google spolupracuje s OEM Partners, aby se ujistil rychlejší přepravu aktualizací Android. Google rovněž poukázal na to, že mnoho jejích partnerů OEM bude do konce roku 2017 zavádět aktualizace Android Oreo. Toto pojistné nároky by nyní mohly být pravdou, přičemž největší výrobce smartphonů se připojil ke straně.

Screenshoty

Kredity obrázků: Thesbros
Kdo může získat Android 8.0 Oreo Beta pro Galaxy S8 a S8+

Uvádí se, že Samsung nasazuje program Galaxy S8 Oreo Beta ve dvou fázích. První fáze zahrnuje Spojené království, Severní Ameriku, jakož i Jižní Korea a také začíná 2. listopadu. Dosud nemáme datum odstranění pro druhou fázi, ale chápeme, že prodlouží beta program pro Čínu, Německo, Španělsko, Francie, Polsko i Indii.

Ne všichni Galaxy S8 a také jednotlivci S8+ žijící na výše uvedených místech jsou však způsobilí. Podle Samsungu je v Jižní Koreji nabízena program Beta pouze uživatelům, kteří mají gadget, který je uzamčen na SKT, KT nebo LG U+. Podobně je v USA nabízen jednotlivcům na Sprint nebo T-Mobile nebo osobám s odemknutým zařízením. Ve Velké Británii se nabízí pouze tomu, kdo má „zařízení s otevřeným trhem“ (odemčená verze).

Jak získat Android 8.0 Beta pro Samsung Galaxy S8 a S8+

Pokud splníte všechny dříve zmíněné požadavky, můžete si od dnešního dne dostat ruce na „Samsung Experience 9.0“.

Nainstalujte aplikaci členů Samsung z obchodu Google Play, pokud jste online mimo USA. Jednotlivci žijící v USA budou muset místo toho zřídit aplikaci Samsung+.

Přihlaste se do aplikace s účtem Samsung, se kterým je váš gadget registrován.

Aplikace vás upozorní, když je vám nabídnuta registrace.

Po registraci v programu beta přejděte na Nastavení> Updaní softwarové aplikace> Stahování aktualizací ručně ke stažení a nastavení OTA.

Co je nového?

Uživatel Reddit Thesbros si již mohl aktualizaci stáhnout dříve, než bude oficiální. Odpověděl na několik obav z Reddit týkající se aktualizace a také říká, že tato beta verze Samsung’s Android Oreo funguje mnohem lépe než Nougat. Podle něj je výkon Galaxy S8 na Android Oreo Beta na stejné úrovni jako poznámka 8 nebo dokonce pixel. Aktualizaci stále postrádá jakýkoli typ indikací pracovních výšek společnosti Google a také postrádá režim portrétu. Režimy vyskakovacích i rozdělených obrazovek však stále údajně fungují. Vlákno Reddit potvrzující, že substrát stále funguje na beta Oreo, existoval v jednom bodě, ale vzhledem k tomu, že byl odstraněn. Porota je tedy na tom stále venku.

Aktualizace Oreo má velikost asi 1,4 GB, takže si ji možná budete chtít stáhnout přes WiFi. Navíc softwarová aplikace Beta nemusí vždy fungovat, jak chcete. Mohou existovat chyby a chyby, jaké byste očekávali u softwaru Beta. Zde je úplný ChangeLog pro aktualizaci beta (přes Sammobile).

Zdroj: Samsung