Společnost Adobe Flash 11 a Air 3 doručí hry „kvalitní“ konzoly na chytrých telefonech a tabletových zařízeních

Adobe dnes vyjádřily podrobnosti o nadcházejícím Flash Player 11 a Air 3, které výrobce softwaru řekl, nabídne vývoj špičkového konce. , 3D náročné hry na zařízeních smartphonu i tablety.

Nejnovější software společnosti Air and Flash Player umožní vývojářům uvolnit své mistrovství napříč jako OS X, Android, Rim Blackberry, Windows a připojené televizory, abychom jmenovali alespoň některé. Protože však Flash a Apple skvěle se nemíchají, bude iOS omezen pouze na vzduch 3.

Bohužel, nebo naštěstí, v závislosti na tom, na které straně plotu, který bydlíte, se Apple nikdy nezískal do Adobe’s Flash Player, který není implementován na zařízeních iOS a je na Mac používán střídmě. Loni v dubnu bývalý generální ředitel Fruit Company Steve Jobs veřejně pomluvil Flash v zveřejněném dopise a uvedl, že tato technologie je zastaralá a nevhodná pro výpočet v moderní éře. Místo toho se společnost Cupertino dívá dopředu na všestrannější HTML-5; „Snažíme se jen vyrábět úžasné produkty,“ poznamenal na loňské konferenci Allthingsd Jobs. “Nemyslíme si, že Flash dělá úžasný produkt, takže ho vynecháváme. Místo toho se zaměříme na technologie, které jsou v nadměrném stavu.”

Zavedení iPhone 3GS z roku 2009, které bylo vyzbrojeno procesorem Cortex ARM Cortex 600MHz, by mohlo být citováno jako období, kdy hraní smartphonů pro sebe skutečně vytvořilo jméno. Pokroky v hardwaru a vývoji umožnily více zážitku z konzoly na cestách a přiměly mnoho hlavních hráčů ve světě vývoje her, jako jsou Gameloft a EA, dychtivě migrovat do obchodu s aplikacemi a začít Reprodukce oblíbených položek, jako je Rainbow Six a FIFA pro iOS.

Společnost Adobe účtovala Flash Player 11 a Air 3 jako „herní konzole pro web“, protože spolupráce umožní, aby se 2 a 3D hry užily přes síť na „téměř všech počítačích a mnoha dalších zařízeních“.

Duo přinese plného hardwarového zrychleného vykreslování pro 2D a 3D grafiku, což umožní 1 000krát rychlejším vykreslováním nad jejich příslušnými předchůdci. Hladké vykreslování 60 FPS poskytne vývojářům schopnost dodávat hry pro kvalitu konzoly, které překonávají vše, co je v mobilním zařízení, které je v současné době k dispozici.

Níže uvedené video ukazuje běhové schopnosti nových technologií a určitě přispívá k vzrušující vyhlídce, pokud se, stejně jako já, ocitnete, že se ztratíte ve hře (nebo deset) na svém smartphonu:

Očekává se, že jak Flash Player 11, tak Air 3 budou veřejnosti k dispozici na začátku října.

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google a Apple.