SMART KID SEAT si klade za cíl zabránit tragédii

pro většinu z nás, memorys paměťová prodleva je tak neškodná jako zapomenutí přinést odpadky na obrubník, nebo možná stejně nákladné, jak odchází mobilní telefon, stejně jako šálek kávy Střešní auta a vozík před jízdou. Když se však mladé dítě klidně spí v automobilech a kamionu, zaplavuje vaši mysl v parkovišti, výsledky mohou být smrtící.

Nemáme otázku, že systémy detekce Kid budou brzy základní zařízení na automobilech, jako jsou záložní kamery, stejně jako páky kmene. Není ochoten počkat, [Ayavilevich] přišel se svými vlastními automobily a senzorem obsazení nákladních automobilů pro sedadla dítě (aktualizace: Původně jsme propojili s poučitelným avšak [Ayavilevich] složený v tom, jak je uvedeno, že je to skutečný účet Hackaday Cenu, stejně jako on Hledáte více lidí, jak se zahrnout do projektu).

Dabbed Fochica, pro “Zapomenuté dítě v automobilech a výstrahu kamionu,” systém je jednoznačně důkazem myšlenky právě teď, ale má potenciál. Arduino UNO smysly Juniorova existence v automobilech a kamionu s domovským kapacitním senzorem pod polstrováním sedadla, stejně jako magnetický přepínač rákosí v prsníku spony. Aplikace Android na párů smartphonu s modulem BLE pro získání stavu senzorů, stejně jako když telefon jde z odrůdy Bluetooth, zatímco sedadlo je obsazeno, aplikace se zdá být alarm. Jednoduché, nicméně efektivní.

Také se nám líbí, jak dobře [Ayavilevich] to uvěřil. Systémy, jako jsou to nejlepší, jsou nekomplikované, takže jakýkoliv typ vylepšení, které by měly s největší pravděpodobností soustředit na inženýrství spolehlivé, zrněné zařízení. Jeden další hack jsme poskytli v oblasti bezpečnosti dítěte, je rychlá schodišťová světla pro zrakově postiženou dívku, která může poskytnout některé myšlenky.