Amazon představuje Slick New Kindle Store Web App for iPad

v přesunu, aby prosazoval určitou autoritu nad Apple na stále populárnějším trhu s e-knihami, Amazon zcela vylepšil svůj Kindle Store pro jednotlivce iPadu, který vypadá, jako pocit, jak Stejně jako funguje mnohem lépe v pohybu, který určitě napovídá některé nerozhodnuté stragglery nalákané ibooky Apple.

Nové webové uživatelské rozhraní je přístupné prostřednictvím prohlížeče safari iPad na Amazon.com/ipadkindlestore. Původně, aplikace Amazon Kindle iOS propojena se starší verzí Kindle Store, avšak v červenci 2011 byl podnik povinen eliminovat odkaz v souladu s přísnějšími zásadami společnosti Apple. Apple neumožňuje aplikacím iOS nabízet v aplikaci, aniž by zaplatil 30 % kousnutí. Jako soupeř to nebyla pro Amazon volba a ponechala upgrade webového obchodu jako jedinou proveditelnou možnost.

Je to hladké jako máslo, podporuje tato známá dotyková gesta a také pracuje, kromě toho, zda byl právě vytržen z obchodu s aplikacemi. Styl je příjemný na to, na co se dobře dívá, stejně jako na cokoli dobře – dech čerstvého vzduchu, co s mnoha přemoženými i nepřehlednými webovými aplikacemi HTML5 tam venku.

Navzdory tomu, že knihy nejsou dosažitelné přímo s aplikací Kindle, neexistuje žádné skutečné potíže s rychlým přihlášením do nového obchodu Kindle. Jednoduchá ikona záložky sestavená záložkou se spojen s ikonou aplikace Kindle by se zdálo nejracionálnějším krokem. Vzhledem k tomu, že aplikace Kindle je připojena k účtu Amazon uživatele, zakoupené knihy jsou v aplikaci okamžitě nabízeny nebo webový návštěvník Kindle Cloud, který lze objevit na Amazon.com/Cloudreader.

Krátce před jeho předčasnou smrtí, jedním ze tří primárních cílů Steve Jobse pro Apple, který se pohyboval vpřed, bylo revoluci v televizi, která byla sledovaná metodou sledovaná, vyfotografována a také zkontrolovala učebnice. Apple má zjevně odhalit útok na posledně jmenovaný z těchto tří v mediálních událostech zaměřených na IBOOKS, která nastíní plány na publikování a akademický obsah. Předpokládá se v očekávání, Amazon vzal tento klid před tím, než doba bouře zasunula jeho vylepšenou webovou aplikaci.

Web Re-Think se balí do několika funkcí, včetně vyhledávání, podrobných popisů, kategorií, rychlých odkazů kromě světově proslulých recenzí. Pokud jste knihomol s využitím iPadu, musíte jej jen prohlédnout.

Nezapomeňte si prohlédnout naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a podívejte se na další aplikace pro váš iPhone, iPad i iPod Touch.

(obrázek přes Gigaom)

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.