Jak odesílat šifrované mizející zprávy v Messenger

Četné z platforem rychlých zpráv, jako jsou WhatsApp a signál, má ve výchozím nastavení povoleno šifrované chat do konce. V Facebooku Messenger však věci fungují trochu jinak. Pokud si přejete povolit šifrování během chatů, budete muset v Messenger zahájit tajný chat. Je to podobné telegramu, kde není šifrování ve výchozím nastavení povoleno. Na stejných řádcích vám Messenger umožňuje odesílat mizející zprávy v chatech. Ale stejně jako v případě šifrovaných chatů, tyto zprávy také nelze zasílat v normálních chatch. Chcete -li to vyzkoušet, je třeba to udělat. Nezapomeňte také zaručit soukromí vašich textových zpráv pomocí šifrování SMS.

Odeslat mizející zprávy v Messenger Facebook

Mohli byste poslat mizející zprávy některému z vašich kontaktů v Messenger, vzhledem k tomu, že používáte funkci tajné konverzace. Existují dva způsoby, jak dosáhnout této sekce. Oba jsou diskutovány tímto. Pokud znáte kroky k tomu, můžete tento krok přeskočit a přeskočit na další. V této poznámce se také podívejte na FireSela: lepší způsob, jak zabezpečit své soubory pomocí šifrování.

Krok 1: Povolte tajné konverzace

Po spuštění aplikace Messenger klepněte na ikonu Upravit umístěnou vpravo nahoře.

Dále povolte přepínač zámku a vyberte uživatele, s nímž chcete mít tajnou konverzaci.

Nebo byste mohli přímo přejít na profil uživatele, klepněte na název a vyberte vybrat konverzaci.

Nyní, když jste tam, zde je, jak posílat mizející zprávy v Messenger Facebook.

Nenechte si ujít: Povolte Facebook Messenger Dark Mode s tímto emoji

Krok 2: Ověřte šifrování

Než pokračujete v tajných konverzacích, je také nezbytné ověřit šifrování. Facebook používá šifrované klíče k šifrování a dešifrování vašich zpráv. Můžete si ručně porovnat klíče na mobilu i přijímače. Existují dva způsoby, jak toho dosáhnout. Mohli byste porovnat své klíče napříč zařízeními nebo klíčů odesílatele. Pojďme se vydat na první trasu.

Jakmile jste v tajné konverzaci, klepněte na jméno příjemce.

Dále klepněte na klíče. Podobně mu na konci přijímače řekněte, aby navštívil klávesy