$ 100 iPhone X Clone získává komplexní hodnocení videa

Není žádným překvapením, že v tomto ohledu existuje rostoucí trh s padělaným hardwarem Apple a iPhone vede v tomto ohledu metodu. IPhone X je nyní nejlepší vstupenka a v důsledku toho není nedostatek falešných iPhonů, které by se mohly procházet na internetu, stejně jako několik z nich je nepopiratelně špatné, existují některé, které se zpočátku začervenají. lidí ven.

Lidé na základní desce se zacházeli, aby se dostali do rukou na jeden takový telefon, a také si ji koupili za pouhých 1/10 nákladů na pravý iPhone X, začali s jeho kroky dát 100 $.

Věci začínají relativně dobře s tím, že obaly jsou zřetelně podobné jablečnému, stejně jako sluchátko uvnitř krabice má pocit iPhone X. Je tu zářez nebo druhy, stejně jako obecný vzhled a také pocit gadgetu by určitě oklamaný. Nemusí to vypadat podobně jako iPhone X, ale není to daleko.

Telefon se jeví jako iPhone X. Má přesně stejný typový faktor, mnoho z přesně stejných detailů, bez tlačítka domu, přesně stejný svazek, stejně jako boční tlačítka, pracovní port Lightning a také přesně stejný reproduktor otvory na dně telefonu. Stejně tak má na spodní straně zařízení šrouby, stejně jako iPhone.

Zapnutí „iPhone“ je však místo, kde se věci začnou pokazit. Softwarová aplikace je zjevně silně kožní verzí Androidu spíše než iOS, jak můžete očekávat, stejně jako všechny problémy, které můžete očekávat. Aplikace, které by online na iPhone mají ikony, však nemusí nutně dělat to, co byste očekávali. To znamená, že aplikace Podcasts představuje YouTube, Apple Maps představuje Mapy Google i tak dále. To je mírně zábavné, ale tam, kde se věci děsí na bezpečnostní a bezpečnostní frontě.

Základní deska hovořila s výzkumný pracovník Path of Bits Chris Evans, který byl schopen přesně vyrazit, jak škodlivé takový telefon může být, zejména pro netušícího uživatele.

Podle Evansa provozuje telefon verzi Androidu s patchwork kódem převzatým z řady různých zdrojů. Telefon je rovněž plná zadních a škodlivých aplikací.

Aplikace, které se zdají být nalezeny z řady různých zdrojů na internetu, jsou místo, kde se „stane opravdu špatným“, jak to Evans uvedl do zprávy, ukázala základní deska. Bezpečnostní a zabezpečovací funkce, jako jsou oprávnění, regulace nebo karanténní box (které zabere v jedné aplikaci v jedné aplikaci, které ovlivňují jiné části telefonu) „téměř neexistující“.

Několik skladeb falešných aplikací Apple, jako je Compass, Stocks, House, žádají o „invazivní oprávnění“, jako jsou čtení textových zpráv. Není jisté, zda je to náznak, že návrháři byli průměrní nebo škodliví, napsal Evans.

Naštěstí, pokud si koupíte svůj iPhone X od důvěryhodného prodejce, je nesmírně nepravděpodobné, že skončí s padělaným zařízením, ale pokud vám někdo poskytne nabídku, která je stejně skvělá, je to s největší pravděpodobností spravedlivá sázka, že je to . Zůstaňte bez rizika tam venku a také si nekupujte nic, o čem si nejste 100% jisti.

(Zdroj: základní deska)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Útěk z vězení iOS 11.4 Beta 3 na iPhone X, 8, 7 Využití Electra, zde je přesně to, jak [průvodce]

Downgrade to iOS 11.4 Beta 3, 2, 1 IPSW ke stažení a také útěk z vězení s využitím Electra

Útěk z vězení iOS 11.4.1 na iPhone X downgrading na iOS 11.4 beta 3, tady je jak

Stáhněte si iOS 11.4.1 Konečné odkazy na IPSW, aktualizace OTA pro iPhone i iPad

Stáhněte si odkazy iOS 12 Beta 4 IPSW, aktualizace OTA pro iPhone a také iPad [pouze devs]

Stáhněte si data profilu konfigurace iOS 12 beta 4 bez účtu návrháře

Stáhněte si iOS 12 Beta 4 IPSW odkazy a nastavení na iPhone X, 8, 7, plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.