Angry Birds Star Wars 2 získává 30 nových úrovní, poprvé se dostane zdarma na iOS

Rovio Home Entertainment již dlouho, protože poskytuje zcela zdarma verze každého doplňku do stále populární série Angry Birds, ale pro ty na iOS , Angry Birds Star Wars II se právě uvolnil. Navíc finský mobilní herní obrovské hry také zavedly celkem 30 nových úrovní tím, že implementuje aktualizaci, takže pokud jste na další dávku mnoha známé neformální hry na světě, máme oba podrobnosti i Stáhnout odkaz nejlépe zde!

Přestože obchod iTunes App Store spolu s obchodem Google Play v průběhu let vytvořil řadu skvělých her, tituly Rovio’s Angry Birds se v milionech prodávaly každý rok, a jako taková společnost pokračovala v tom, že se nadále rozvíjejí nové A vzrušující dobrodružství pro naše chlupaté malé ptačí přátele.

Původní formát byl přirozeně pohráván s trochou nákupu, aby udržel věci zajímavé, a následoval prostor rozzlobených ptáků, Rovio poté představil Angry Birds Star Wars. Měl by pro všechny fanoušky renomované franšízy, druhý titul založený na Star Wars byl zpřístupněn mobilním fanouškům v září, a přestože to už dobře klepe, je dobré vidět, že Rovio stále přidává aktualizace.

Tato aktualizace udržuje věci dobré a spravedlivé a přináší uživatelům iOS i Androidu 30 nových úrovní, takže nikdo nemusí nechat ujít tuto skvělou nabídku. K dispozici je 15 nových úrovní vepřového masa a 15 nových úrovní vepřového masa celkem as četnými jako 30 různých postav včetně Yoda, Mace Windu a Jango Fetta, to je možná nejvíce prostřednictvím dosud vydání Angry Birds.

Jak již bylo uvedeno, Freebie se rozšiřuje na uživatele iOS, bohužel na uživatele Androidu, a pro vaše pohodlí jsme nabídli přímý odkaz ke stažení na edici iOS v dolní části tohoto článku.

Takže, fanoušci Star Wars, nyní nemáte žádnou omluvu, že jste zmeškali tento velmi příjemný název, takže si stáhněte a jako vždy, nechte s námi své komentáře níže.

(Stáhnout: Angry Birds Star Wars II IOS v App Store)

Nezapomeňte se podívat na naši galerii aplikací pro aplikace iPhone a galerii aplikací pro iPad a prozkoumejte mnohem více aplikací pro váš iPhone a iPad a také naši galerii aplikací pro Android, abyste prozkoumali mnohem více aplikací pro vaše zařízení Android.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.