Podpora mraků pro flotily 3D tiskáren

mnohem více než kdy jindy jsou 3D tiskárny používány pro malé prototypy a výrobní běh, a běžný způsob použití 3D tiskárny s jedinou aplikací plochy se stává mnohem více a mnohem více zastaralý. [Zach ‘Hoeken’ Smith] má službu ke zklamání z tisku násobků objektů: nazývá se bitqueue a umožňuje nikomu předložit tiskové úlohy více 3D tiskáren přes internet.

Myšlenka Bitqueue je umožnit komukoli posílat práci na 3D tiskárnu přes internet. Fronty a více tiskáren jsou podporovány, což znamená, že malá výroba má jen mnohem jednodušší pro každého manipulace s více tiskárnami.

Viděli jsme několik 3D tiskárenových flotil, které by mohly těžit z online tiskového serveru pro více 3D tiskáren. Není to projekt implikovaný pro každého – jedna 3D tiskárna na jednu osobu by mělo být dost pro každého – ale pokud jste součástí hackerspace s několika tiskárnami, mohli bychom vidět, že je to využíváno na úžasný efekt mezi vašimi kolegy. Nejste omezeni na používání oficiálních botqueue serverů. Můžete spustit vlastní botqueue z git [Zach]