4K, materiál HDR může přijít do iTunes brzy

Budoucnost televize i sledování filmu byla, když se předpokládalo, že je to ohavnost, která byla 3D, a naštěstí to nyní začíná procházet metodou Dodo jako filmové podnikání i televizní tvůrci se vyrovnávají s pravdou, že si nikdo opravdu nechce sedět v domě s hloupými brýlemi na jejich dohodě, aby sledoval, jak na ně letí konkurent.

To je skvělá zpráva a také více skvělých zpráv je k dispozici v typu toho, co se zdá být potvrzením, že materiál 4K/HDR konečně přichází do obchodu iTunes, protože tento specifický styl stále roste v popularitě.

Materiál 4K/HDR se za poslední rok objevil kolem umístění, přičemž televizory ho nyní podporují, jsou stále dostupnější a dokonce i domácí herní konzole jako PS4 Pro, Xbox One S (pro video) a také nadcházející Xbox One X Všechny skoky na rozjetý vůz.

Apple byl historicky pomalý, aby se připojil k takovým spěchům pro pixely, které si vzaly věk, aby zavedly Apple TV 1080p, ale s pověstimi, že nová 4K Apple TV je na obzoru, která se pěkně bublaje, nyní by se zdálo, že Apple se již začíná dostat Její kachny v řadě, pokud jde o materiál poté, co jednotlivec spatřil film 4K, HDR v britském obchodě iTunes.

Individuální Tomas Jackson, který zveřejnil na fórech MacRumors, sdílel snímek obrazovky nedávného nákupu filmu, cestujících (skvělý film!), Který iTunes ve své historii nákupu odznal jako „4K, HDR“. To by naznačovalo, že je zde a připraven jít a také vysoce dynamický materiál s vysokým rozlišením, stejně jako požadujeme hardware, na kterém jej hrají!

Apple historicky zacházel s Apple TV s ničím pohrdáním, takže budeme muset počkat, a také zjistit, zda dostaneme novou set-topovou krabici s 4K a podporou HDR, než přijde další obrovská věc. Doufáme!

(Zdroj: Fóra MacRumors)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

iOS 11 beta 5 / public beta 4 ke stažení datum vydání Očekávání informací

Apple Watch útěk z vězení na WatchOS 3 Demoed at Def Con

Stáhnout: iOS 11 Beta 4 IPSW vydáno pro Devs, právě zde jsou podrobnosti

Stáhnout: Data ISO Windows 10 S ISO vydaná na MSDN

Datum vydání GTA 6 Tipped po životopisu zveřejněném na internetu ukazuje hru v pozdějších fázích postupu

Útěk z vězení iOS 10.3.3/ 10.3.2/ 10.3.1/ 10.3 pro iPhone i iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Stáhněte si iOS 11 beta 4 a nastavte na iPhone 7, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.