Aplikace Messung Messung Messung’s Mesplax Messaging Chaton nyní nabízená na Windows Phone

, pokud BlackBerry Messenger, iMessage, stejně jako podobně, to pro vás prostě neřežete, nebo mnohem pravděpodobnější, že vyžadujete řešení napříč platformami, pak to je pravda, že nemáte krátké alternativy. WhatsApp je již dlouho jedním z předchůdců ve vesmíru, stejně jako s Google Talk, stejně jako další na progresivně přeplněném trhu, kdo potřebuje další?

Samsung před chvílí přinesla svou vlastní verzi chat s křížovým platformem na stůl, s názvem Chaton, s Androidem, iOS a verzemi BlackBerry nabízených ke stažení. Pokud jste však byli jednotlivcem Windows Phone 7, měli jste štěstí. Poté, co společnost Samsung zaručila verzi Chatonu WP7, nyní poskytla tuto záruku tím, že aplikace nabízená pro smartphony spuštěné nejnovější mobilní operační systém společnosti Microsoft.

Pokud jde o chatovací aplikace pro křížové platformy, poskytování společnosti Samsung funguje alespoň jeden nebo dva fascinující doplňky s profilovými stránkami, animované zprávy a skupinové chat všechny funkce, které jsou nedílnou součástí toho, jak přesně společnost Samsung inzeruje svůj software.

Bez ohledu na to, jak skvělá je služba, přimět lidi, aby přešli na novou službu bezprostředních zpráv, je obvykle téměř nemožným úkolem. Pokud neexistuje jedna funkce výjimečnosti, přimět všechny své domácnosti i dobří přátelé, kteří se s vámi přepnou, může být obtížné, stačí se podívat na okolnosti, například Google je s Google+ i Facebookem.

To znamená, že jakýkoli typ extra aplikací Windows Phone 7 je dar z nebes pro platformu, která je na aplikacích krátká v nejlepších časech, a také mnoho jistě krátkých příkladů vysoce kvalitních. Přidání chatonu společnosti Samsung rozhodně pomáhá majitelům Windows Phone 7 novou cestu pro interakci s jejich iPhone a také s Android s přáteli.

Snaha Microsoft na Get Designers na palubě s Windows Phone 7 se doposud zchladilo, stejně jako s Nokia spojující síly s OS inspirovaným metrem, věci se nešly vynikající po posílení IOS i Android dominance. Jak je tomu tak běžně, Windows Phone 7 upadl do věku starého problému. Nedostatek aplikací znamená, že jednotlivci nekupují zařízení, a také nedostatek jednotlivců znamená, že návrháři nepřemýšlejí o výrobě aplikací. Je to začarovaný kruh, který musí Microsoft zlomit, dříve než později.

Stáhněte si Chaton pro Windows Phone [odkaz na trh]

Nezapomeňte si prohlédnout naši galerii aplikací Windows Phone 7 a podívejte se na mnohem více aplikací pro smartphone Windows Phone 7.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.