Společnost Facebook App Center uvádí na trh iOS, Android a Web s více než 600 aplikacemi

věří, nebo ne, trávíme mnoho hodin ročně jen procházením tun a tun aplikací objevováním toho, co je nové a pozoruhodné. Obchod s aplikacemi a obchod Google Play jsou mocným centrem pro všechny vaše potřeby plně a házejte na Facebooku a aplikace, které nabízí, dostaneme něco, co by geekové označily jako „App Heaven“.

Kromě toho, že je sociální sítí, je Facebook vývojářem nebe s tunami webových aplikací, které již jsou na webu, na webu, mobilní platformy vypadají poněkud zatuchlé a omezeny pouze na zveřejňování aktualizací, publikování fotografií, líbilo se komentáře atd. Ale začínající dnes,, ale začínají Facebook konečně rozšiřuje své nejvyšší mýtické aplikace App Center, které přinese aplikace Facebooku uživatelům iOS a Android i uživatelům webu.

Z oficiálního oznámení můžeme říci, že jsme tady na něčem velkém. Od dnešního dne budou uživatelé schopni získat své mastné tlapy až na 600 speciálních aplikací, z nichž některé jsme již seznámeni a zahrnují aplikace jako; Nakreslete něco, velitel duchovního recon a další.

Než začnete používat aplikace (aplikace), můžete si je snadno zobrazit na webu App Center, proč je projít únavným procesem je vyzkoušet jeden po druhém, když se na ně můžete předem podívat? Přesně tak.

Instalace aplikací je stejně základní jako kliknutí na tlačítko, jednoduše vyberte aplikaci ze seznamu nabízených, jakmile to uděláte, klikněte na tlačítko „Odeslat do mobilního telefonu“ a vaše aplikace se objeví na vašem smartphonu . Pokud se však aplikace musí stahovat, pak se nemusíte bát, aplikace Facebook vás zavede do správného obchodu s aplikacemi nebo vstupní stránce Google Play, kde můžete iniciovat stahování a jít. Docela jednoduché, ne?

App Center je živý v USA, jak mluvíme, ale podle Facebooku se postupně rozšiřuje ke všem po celém světě; Kompletní zavádění bude trvat několik týdnů, takže tam pevně vydržte.

Chcete -li začít ideální, namířte svůj prohlížeč na tento odkaz a budete převezeni na stránku App Center na Facebooku, vyberte svou oblíbenou aplikaci a začněte.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.