2019 iPad Pro Získat iPhone 11-like Triple Lens Cam [Report]

Tři jsou nové dva, pokud jde o systémy CAM v mobilních gadgetech. Nová zpráva z japonského webu Macotakara naznačuje, že iPad Pro Apple 2019 by mohl být dodáván se systémem CAM s trojitým objektivem, který by mohl mít motivaci pro iPhone 11 společnosti, který se připraví na odeslání koncem tohoto roku.

Publikace na internetu cituje zdroje přímo v Číně a prohlašuje, že iPad nové generace společnosti Apple má „možnost“ propuštění na trh s „trojitým objektivem“.

V tomto případě se doporučení trojnásobného objektivu spojuje s vačkou namontovanou na zadní straně nového iPad Pro. Je to vše-ale přibíjená jistota, že další iPhone Apple-dabovaný iPhone 11-pronikne na trh s přepracovanou zkušeností s trojicími čočkami, což naznačuje, že je sotva neobvyklé, že stejný dohad je tah ve směru Další pro iPad Apple.

Pokud se dohad ukáže, že je přesný, je reprezentativní pro vynikající skok ve specifikaci kamery pro iPad. Současný design, který se na celém světě lodí, má na zadní straně 12 megapixelovou vačku s jedním objektivem. Hardware je rovněž omezen z hlediska funkcí, které jsou podrobeny pomocí aplikace CAM, což naznačuje, že mobilní fotografie na iPad Pro není nikde blízko používání parity s iPhone.

Vytváření tohoto skoku z ideálu s jedním objektivem na zážitek z trojnásobné čočky by bylo naprosto silným krokem Apple a také ten, který by rozhodně podrobil další funkce na iPad Pro, jako je například střelba portrétního režimu, která vytváří senzační efekt hloubky fotky.

Je absolutně nemožné si představit iPad Pro Shipping s tímto typem zážitku z vačky, ale zda jsou zdroje přesné, stejně jako Apple to udělá pro vášnivou debatu. Uživatelská základna pro iPad Pro nevykřikla pro upgradovaný zážitek CAM. Alespoň ne veřejně. Nezapomeňme si, že iPhone i iPad představují zcela odlišné využití případů, což naznačuje, že iPhone je jednou z nejpoužívanějších kamer na světě, zatímco iPad není.

Opravdu by Apple vložil tento typ zážitku do produktu, který je pro účely fotografií problematicky problematický? Pouze čas však řekne, že bychom se mýlili na straně opatrnosti, pokud jde o tuto spekulaci.

(Zdroj: Macotakara)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Nejlepší Galaxy Note 10 / 10+ Plus Seznam situací: právě zde jsou nutné pro ochranu

Nejlepší Galaxy Note 10 / 10+ Plus Plus Protector? Právě zde jsou naše tipy [seznam]

IOS 13 Beta 6 Profil Data Stáhnout bez účtu návrháře na vašem iPhone nebo iPad

Stáhněte si iOS 13 beta 6 odkazů na IPSW a aktualizaci profilu OTA

Útěk z vězení iOS 12.2 Využití UNC0ver 3.3.0 IPA

Nainstalujte web Whatsapp na iPad díky iOS 13 a iPados 13

100+ iOS 13 skrytých funkcí pro iPhone i iPad [spuštěný seznam]

Jak downgrade iOS 13 / iPados 13 beta na iOS 12.3.1 / 12.4

iOS 13, kompatibilita iPados pro zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

Stáhněte si iOS 13 beta 1 odkazy IPSW a nastavení na iPhone XS max, x, xr, 8, 7, plus, 6s, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od Microsoft, Google, Apple a Web.