Apple vydat 8GB iPhone 3GS, aby čelil Google Nexus One?

Uživatel na fórech ApfelTalk z Německa koupil iPhone 3G od Apple a to přesně očekával, že bude odeslán. K jeho překvapení bylo přijato sluchátko jistě iPhone 3G 8 GB, ale balení, ve kterém byl obsažen, naznačil něco jiného. Zajímavé je, že to bylo označeno labelem iPhone 3GS 8 GB místo iPhone 3G. Jak všichni víme, iPhone 3GS je k dispozici pouze ve verzích 16 GB a 32 GB a ne 8 GB. Takže buď štítek krabice měl typografickou chybu, nebo Apple mohl smíchat své nové balení se starým zásobou.

V každém případě to vytvořilo velký zmatek ohledně toho, zda se Apple chystá představit model iPhone 3GS 8GB na nadcházející 26. lednu nebo ne. Je možné, že toto přemístění by mohlo být úmyslné propagovat tento nový produkt před jeho spuštěním. Jaká je však celá myšlenka, která sestupuje v paměti, zatímco Apple to obvykle vždy zdvojnásobil. Jedním z možných důvodů může být vydání nadcházejícího telefonu Google Nexus One, a pokud Apple může přijít se sníženým cenovým iPhone 3GS, může své konkurenty na trhu nechat daleko za sebou. Budeme muset počkat do 26. ledna, abychom zjistili, zda je to určitě pravda nebo ne. [přes ihackintosh]

Můžete také chtít vyzkoušet:

Google Nexus One Phone vs iPhone 3GS

Apple odhalit 7 ”tablet v lednu 2010

WWDC 2010: Apple oznámit novou generaci iPhone 4G 28. června?

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech posledních vydáních pro iPhone.