Apple na ukončení produkce iPhone 5c v roce 2015 [Zpráva]

Podle nedávno vynořené zprávy, Apple přestane produkci iPhone 5c někde v polovině roku 2015 jako Wistron i Foxconn – Apple’s Prodejci – Look Přerušit výrobu prvků pro zařízení.

Zpráva o údajném přerušení iPhone 5c byla unikána průmyslovým i průmyslovým časem Tchaj -wanu a také je k dispozici za několik dní později poté, co se jedna zpráva vynořila z KGI Securities, což naznačuje, že iPhone 5c i iPhone také Produkce 4S skončí někde v roce 2015.

IPhone 5c byl představen stranou ctihovaného iPhone 5s a také byl míněn jako levnější volba, která byla stále okrajově vylepšena oproti iPhone 5; Sportovní polykarbonátová skořápka a poněkud větší baterie. Smartphone však stále nedosáhl představení a funkce objevené na iPhone 5s.

Nejpravděpodobněji lze rozhodnutí společnosti Apple vytáhnout zástrčku na gadgetu vysledovat na dvojnásobné zdůvodnění. Za prvé, iPhone 5c údajně viděl špatný prodej po svém debutu, přičemž jednotky byly posunuty nižší, než se očekávalo, protože na vlajkové lodi iPhone 5s bylo mnohem vyšší poptávkou, navzdory veškerému marketingovému úsilí. Za druhé, Apple s největší pravděpodobností kontroluje sestavu iPhone, které přinášejí snímač otisků prstů Touch ID pro zefektivnění jeho budoucích technologií.

Apple se pokusil propagovat iPhone 5c pomocí Tumblru a dokonce i na webových stránkách, jako je Yahoo! Abychom dosáhli určitého potřebného prodeje, to však pro Apple nevyhodilo podle očekávání. Rovněž se objevilo zvěsti o tom, že Apple výrazně omezil produkci iPhone 5c v nákupu, aby uspokojil povodeň poptávky spotřebitelů pro iPhone 5s.

IPhone 5c není v poslední době prvním gadgetem Apple, který by se mohl zabývat jeho koncem, s tím, že se podnik údajně snaží ukončit iPad Drobné sestavy tablet také kvůli nižšímu než očekávanému prodeji a také vytvořit prostor pro ruchem iPad Pro. Ještě jednou řadou produktu Apple, která byla téměř odložena, je řada zařízení iPod, která Apple neaktualizovala po dlouhou a dlouhou dobu.

Přestože je iPhone 5C roční zařízení, je stále schopný smartphone. Stejně jako by bylo fascinující vidět, jakým směrem se přijímá 5c.

(Via: MacRumors)

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.