Apple nabídl ve středu ve středu 43,7 milionu iPhonů i 16,3 milionu iPadů ve čtvrtém čtvrtletí 2014

Apple Q2 FY14. Čísla iPadu konkrétních meziročně zmizela. Poskytnutí rostoucího počtu konkurentů na trhu s tablety i na rozvíjejícím se trhu „phablet“ se to může očekávat, stejně jako popularita všech nových iPad Air a iPad Tiny s obrazovkou sítnice ‘T zabránilo prodeji desky Apple poněkud ponořit.

Neexistuje ani moc příčiny paniky, i když pokles prodeje iPadu ve specifickém stavu bude stále signalizovat alarm v řadách Apple. Poté, co ve čtvrtém čtvrtletí 2013 přesunul 19,5 milionu iPadů, společnost Cupertino se tentokrát vypořádala pouze s výpisem 16,3 milionu – podzim více než 3 milionů. Navíc, i když jak iPad Air, tak iPad malý s obrazovkou sítnice byly předmětem kolektivního uznání díky příslušnému přepracování a vylepšení obrazovky, nenabízejí jako strmé technické upgrade, jak je vidět u předchozích generací, ale pokud, však, Jak se říká, obě se používají dotykové ID i některá další značná vylepšení později na podzim, pak máte pocit, že příští rok zpráva o Q2 iPad přinese rozhodně mnohem lepší čtení.

IPad možná zasáhl něco jako náhorní plošinu, ale iPhone se potěšil v prodeji ve srovnání s přesně stejným obdobím loňského roku. 43,7 milionu nabízených-z 37,4 milionu meziročně-ukazuje, že sluchátko ovocné společnosti přechází z výdrže na sílu a také analytici předpovídají vynikající věci pro navěřené iPhone 6 koncem tohoto roku, na straně chytrého telefonu Zdá se, že produktová řada nyní létá na vlajce.

Pravda, že Apple také posunul 4,1 milionu Mac – malý nárůst ohledně 4 milionů nabízených během stejného období minulého roku je o ideálním za předpokladu, že jediným hlavním novým vstupem do záhybu byl Niche Mac Pro, nicméně IPod-meziročně o více než polovina na pouhých 2,7 milionu-nadále hraje funkci zapomenutého produktu.

Obecné zisky ve výši 45,6 miliardy USD vzrostly v předchozím čtvrtletí o dvě miliardy, takže navzdory odstranění silných stránek a slabých stránek v řadách musí dnešní telefonní hovor stále klesat jako skvělý den v kanceláři.

Co si myslíte o telefonním hovoru příjmů ve srovnání s posledním čtvrtletí?

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.