Aplikace Android Camera App Application Application Show s velkou aktualizací s filtry, efekty rozmazání portrétu, více

samostatně z nadcházející aktualizace Android 4.4.3, která by měla začít stékat na Nexus 5 a Nexus 7 v extrémně blízké budoucnosti , Google plánuje přidat některé užitečné nové funkce do nativní aplikace fotoaparátu svého mobilního operačního systému. Podle nedávno objevené zprávy bude samostatné aplikaci poskytnuta celková proměna, která poskytuje přepracované uživatelské rozhraní, vylepšené panorama i další.

Provedením vylepšení fotoaparátu prostřednictvím aktualizace aplikace na samotnou aplikaci budou jednotlivci schopni získat nové funkce rychleji, než kdyby čekali na novou verzi Androidu. Je tomu tak proto, že když Google vydá aktualizovanou sestavení Android, OEM i dopravci, poté provedou vlastní úpravy softwarové aplikace, než ji vytlačí na každé zařízení, stejně jako tento proces, protože mnoho z těch, kteří čekají na sendviči zmrzliny ( 4.0) objeveno, může se často natahovat na věčnost.

Nejde o to, kdy se aplikace přepracované kamery projeví sama, ale o hluk věcí bude spousta toho, co by se munovilo. Spolu s pravdou, že procházející gigant zjevně přepracovává jednotlivé rozhraní po celou dobu, jednotlivci budou moci rozmazávat / rozostřit pozadí výstřelů, čímž přinese ten dopad pseudo-bokeh zabalený do repertoáru HTC One M8 a také specifické telefony Nokia .

Stejně jako falešné Blur Bokeh by nová aplikace měla také poskytovat vylepšení v režimu Panorama i obrázku. Avšak možná nejzajímavější funkcí údajné aktualizace bude podpora filtrů třetích stran, což by návrhářům umožnilo produkovat své vlastní obrázkové překryvy pro ostatní jednotlivce ke stažení a instalaci.

Filtry, popularizované Instagramem, jsou určitě právě tady, aby zůstaly, a přestože někteří puristé fotografií naznačují, že takové dopady zlevňují proces úpravy obrázků, přinejmenším zpřístupňuje metodu těm, kteří mají bit nebo bez předchozí znalosti.

Vzhledem k tomu, že HTC a Samsung přinášejí vlastní proprietární kameru a aplikace související s obrazem na vyšší konce, většina z těch, kteří houpají gadget s napůl-zástupcem střelce, bude s největší pravděpodobností materiální s tím, co již mají. Přesto se však zdá, že se Google chystá zvětšit věci, stejně jako obrovský G, když investoval velký čas do aplikace do softwarové aplikace fotoaparátu i technologie, bude fascinující vidět přesně, jak aktualizovaná aplikace stojí proti zbytku pole.

(Zdroj: Engadget)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Android 4.4.3 Kitkat ChangeLog publikovaný na internetu [unikl]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.