Crazy Deal: Amazon nabízí 2 tečky ozvěny za 49,99 $, individuálně za 100 USD [pouze dnes]

Prime Day 2019 byl také pryč, ale Amazon nadále nabízí vynikající nabídky. Právě teď, z toho, co bude pravděpodobně omezeným časovým obdobím, nabízí na internetovém monstrujte dvě tečky třetí generace za cenu jedné jednotky.

Amazon Echo Dot je samostatně nejúspěšnějším moudrým reproduktorem společnosti, který nabízí. To je do značné míry diktováno náklady, protože malý reproduktor ve tvaru puku nabízí integraci Alexa, aniž by měl extrémně nafouknutou cenovou značku nebo náklady, což znamená, že za to většina nemůže platit. Ve skutečnosti, podle našich zkušeností, ti, kteří nakupují nákladnější hardware Echo, jako je samotná ozvěna nebo 10palcová echo show, si také popadli ozvěnou tečku jako doprovod hardwaru. Velká část lidí je využívá na chodbě nebo v menším prostoru, jako je náhradní ložnice nebo kancelář, aby šli spolu s větší echo sítí.

Tato nabídka je rovněž pro Amazonskou třetí generaci Echo Dot, což znamená, že je to nejlepší z nejlepších. Zahrnuje nádherný styl materiálu a také vylepšený integrovaný reproduktor pro zlepšení aspektu zvukového výstupu příslušenství. Zabírá převážně přesně stejnou fyzickou stopu jako hardware, který přišel před ním, je však zabalen do mnohem elegantnějšího i fyzicky přitažlivějšího designu. Rovněž však zahrnuje přesně stejný výkon i moc, kterou spotřebitelé milují. Jako příklad, při práci s aplikací Amazon nabízí bezproblémové streamování hudby s řadou platforem, včetně Amazon Music, Apple Music, Spotify, Sirius XM a dalších.

Rovněž lze použít s rozsáhlou řadou dovedností Alexa, které jsou navrženy tak, aby prodloužily výkon Echo Dot podobnou metodou jako přesně to, jak aplikace prodlužují výkon smartphonů i tabletů. Echo Dot může být také připoutaná s jiným hardwarem Echo ve stejné síti, aby se vytvořil seskupený zvukový zážitek, který zahrnuje několik mezer i podlah nemovitosti. Při této ceně, stejně jako přemýšlení o vás, získáte dva za cenu jedné, je šílenství předat šanci nahoru na přímý odkaz níže.

KOUPIT: Amazon Echo Dot, třetí generace, dva balení z Amazonu: 49,99 $ s využitím kódu dot2pack | Původní cena: 100 $

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhněte si iOS 13 beta 3 odkazy IPSW, aktualizace profilu OTA spolu s iPados 13 beta 3

Stáhněte si profil iOS 13 beta 3 bez účtu UDID / Designer, tady je, jak

Stahování: iOS 13 beta 3 17A5522G odkazy IPSW, OTA Revidovaná aktualizace vydaná na Devs

Útěk z vězení iOS 12.2 Využití UNC0ver 3.3.0 IPA

Nainstalujte web Whatsapp na iPad díky iOS 13 a iPados 13

100+ iOS 13 skrytých funkcí pro iPhone i iPad [spuštěný seznam]

Jak downgrade iOS 13 / iPados 13 beta na iOS 12.3.1 / 12.4

iOS 13, kompatibilita iPados pro zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

Stáhněte si iOS 13 beta 1 odkazy IPSW a nastavení na iPhone XS max, x, xr, 8, 7, plus, 6s, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od Microsoft, Google, Apple a Web.