Rychlý rozpočet hack přidává popruhový alarm

právě nedávno tam bylo mnoho videí, které probíhají po webu o několika největších pictografech na světě. Jen dal, kdyby si to chtěli něco, co jste měli, budou si to vzít stejně jako vy nejpravděpodobněji, že by to nevšimlo. Vždycky jsem držel svůj rozpočet v přední kapse, stejně jako normálně s rukou na něm, ale dokonce jim ukázali, že se kolem toho ve videu (nemůžete být vždy ostražitý).

Měl jsem koncept, aby se nějaký typ alarmu, který by odešel, kdyby někdo však odstranil rozpočet z kapsy. Rychlé Google procházet vystavené tun rozpočtových alarmů, nicméně jsem zjistil, že všichni měli faktor typu kreditní skóre (to je dobré), stejně jako by hluk při vystavení světlu (to je špatné). To představuje problém s ohledem na to, že Pickackets ve videích inklinovaly, aby se peněženky otevřely do pozdějšího umístění. Potřeboval jsem něco, co by způsobilo hluk, jak bylo odstraněno z kapsy. Hodně důležitý, potřeboval jsem alarm, který se nachází uvnitř peněženky. To okamžitě činí nepříznivý rozpočet, stejně jako v ideálním případě, aby se někdo snížil jako horké uhlíky.

Došel jsem mít několik bitových magnetických okenních alarmů sedí kolem. Jsou to jen hlasitý bzučák s magnetickým přepínačem. Poté, co držel jeden stejně jako můj špatný tlustý starý zanedbaný peněženku, viděl jsem, že alarm byl přibližně přesně stejnou tloušťkou jako všechny staré servisní karty, které jsem měl vyčistit z mého rozpočtu.

Okamžitě jsem roztrhl alarm, stejně jako začal přesně plánovat, jak jsem to udělal co nejvíce. Spousta tloušťky je z pouzdra, baterie by byly dalším největším přispěvatelem. Poté, co zničil bzučák z jednoho pokusu o prymu z jeho plastového krytu, rozhodl jsem se opustit bzučák stejně jako online s tloušťkou. Koneckonců, pokud prototyp fungoval dobře, mohl bych něco ve stylu v úvěrovém skóre typu karty aspect později. To znamená, že pokud mé zájmy byly dlouhodobě dostačující k tomu, aby něco takového.

Jediná originální úprava, kterou jsem udělal na samotném alarmu, bylo, aby byl pájka OSN přepínače, stejně jako přesunout do extrémně konce celého nepořádku. To by umožnilo být na “páteře” rozpočtu, stejně jako zachování výkonu na otevření pro jednoduchý přístup. Zbytek právě odřízl tolik hromadného, ​​jak je to možné, stejně jako horké lepení věci dohromady.

To opravdu funguje přesně podle očekávání. Existují dvě možnosti pro alarm, jeden zvuk, když je odstraněn, nebo konstantní alarm. Jediný obrovský upgrade, který bych navrhl, by byl silnější magnet, takže by to nebylo požadavek, aby byl dokonale zarovnán.