Jak zakořenit Samsung Galaxy S6 SM-G920F (International)

Rootting je pochybné téma mezi uživateli Android. Zatímco mnoho lidí to vidí jako špatnou věc, protože to zruší záruku, mnozí z nás mohou být toho názoru, že kořenové privilegium na gadgetu Android není o nic méně než cenné držení, stejně jako náš telefon by nebyl žádný typ odvolání bez toho. Pokud jde o mě, mám na paměti, že prodávám svůj Xperia Z2 do měsíce od doby, kdy pro zařízení bylo nabízeno pracovní kořenové vykořisťování. Když se používáte k přístupu root, zastavili byste se na nic!

Ve skutečnosti je přístup ke zisku root extrémně bránou ke všem možnostem na zařízení Android. Pokud chcete do gadgetu přidat chybějící funkci, můžete objevit mod nebo aplikaci, která vám umožní získat ji s pomocí root. Můžete dokonce opravit problémy s výkonem a také nastavit rámcové moduly XPosed, abyste dosáhli mnohem lepšího přizpůsobení i užitečnosti.

Společnost Samsung nedávno předvedla své všechny nové vlajkové lodě, jmenovitě Galaxy S6 a S6 Edge, na MWC 2015. Telefony nejsou na trhu dosud na trhu , Chainfire má pro vás skvělou zprávu. Slavný vývojář vydal svůj nástroj CF-Auto-Root pro varianty T-Mobile S6 a S6 Edge před pár dny. Nyní přidal nástroj CF-Root pro další model S6.

Celosvětová verze Samsung Galaxy S6 SM-G920F přichází s odemčený bootloader a také můžete zakořenit gadget pomocí nástroje Chainfire, jakmile telefon přijde do vašich rukou. Než však přistoupíte ke kořenovému S6, musíte si být vědomi důsledků. Zakořenění s CF-Root zakopne záruční pult Knox Void na vašem telefonu a také byste nebyli schopni využívat provádění mobilních plateb využívajících platební služby Samsung. Zakořenění gadgetu je riskantní postup a při práci s věcmi vyžaduje maximální péči. Byl jsi varován!

Root Samsung Galaxy S6 SM-G920F

Stáhněte si balíček CF-Root: CF-AUTO-ROOT-ZESOFLTE-CHEROFLTEXX-SMG920F.ZIP

Stáhněte si také nástroj Odin: Odin_V3.10.0.zip

Nainstalujte nejnovější šofýry nebo KIES Samsung USB na počítači. Vyhněte se tomuto kroku, pokud máte nainstalovaný typ z nich.

Povolte ladění USB na okraji Galaxy S6/S6 pomocí našeho tutoriálu.

Poté, co se postaráte o výše popsané věci, vypněte telefon a zaveďte jej do režimu stahování tím, že držíte hlasitost dolů+domácí+napájecí klávesy současně po dobu 2-3 sekund. Když se zobrazí varovná obrazovka, stiskněte tlačítko Volume UP a dostanete se do režimu stahování.

Unzip the Odin a také soubory Zip CF-Auto-Root.

Nyní otevřete složku ODIN a představte program dvojitým kliknutím.

Připojte gadget k počítači pomocí kabelu USB dodávaného s telefonem.

Abychom navrhli vhodné spojení, Odin ukazuje „Přidáno !!“ text ve svém poli Zprávy. Pokud tuto indikaci nevidíte, znovu nainstalujte šoféry a znovu připojte kabel.

Nyní klikněte na tlačítko AP na ODIN, přejděte na data CF-AUTO-ROOT-ZEOFLTE-ZÁVĚRECS-SMG920F.TAR.MD5 a také je vyberte.

Poté klikněte na tlačítko začátku na ODIN a také počkejte, až instalace dokončí a také restartuje telefon.

Balíček zakořenění bude nainstalován do vašeho S6 během několika sekund a také se vám objeví!/Resetujte! Zpráva o Odinu.

Váš telefon se restartuje automaticky.

Počkejte jen pár minut nahoru, dokud se telefon nehne. Otevřete zásuvku aplikací a také hledejte aplikaci SuperSU. Efektivně jste zakořenili svou Galaxy S6 SM-G920F. V situaci chcete v telefonu potvrdit oprávnění kořenů, stačí nastavit jakýkoli typ aplikace, která vyžaduje root a také spustit. Rovněž můžete vyzkoušet aplikaci Root Checker z obchodu Play.

[GooglePlay url = ””]
Pick editor: Co je číslo IMEI? Co to říká o vašem telefonu?