Apple představuje propagaci „Get Stuff Done“ v Mac App Store, nabízí aplikace s fantastickou efektivitou na diskontní sazbě

jsme téměř na konci prvního měsíce roku, stejně jako pokud jste jako já, každý, každý, každý, každý Rok jste se rozhodli být produktivnější než před rokem, což skončilo zbytečné hodiny sledování zbytečného obsahu internetu. Apple usnadňuje o něco snazší zůstat s příslibem, který jste si sami vytvořili tím, že nabízí několik nejvýznamnějších aplikací pro efektivitu v obchodě Mac App Store za diskontovanou sazbu v marketingové sérii chápané jako provedení věcí.

Nové diskontované aplikace budou nabízeny každý týden v rámci klasifikací „Prioritize“, „Organize“ a „Využití“. Tento týden se Apple zaměřuje na první kategorii a nabízí specifické aplikace úkolů pro metodu méně, než by byly obecně nabízeny, některé až 50% slevu. Nabízí mnoho široce známých aplikací, jmenovitě věci 2 (k dispozici za 24,99 $), Todo (za 6,99 $), splatné (4,99 $), zasažení (24,99 $), Breaktime (2,99 $), úkol (11,99 $), 2do (14,99 $) jako stejně jako odstranit (6,99 $).

Jedním z mých oblíbených je Things 2, které nabídly 20% slevu. Jedná se o pokročilou aplikaci pro úkoly, která umožňuje podrobnou organizaci a prioritizaci úkolů. Pro jednotlivce, kteří vyžadují sestavení svých úkolů, než se s nimi dostanou dopředu, je pro vás věci 2 opravdu jednoduché odstranit hlavu a pokračovat v práci. Pokud prioritizace úkolů N kolem YouTube.

Pokud se chcete hodně vymyslet, měli byste si pospíšit, protože tyto nabídky vyprší 31. ledna. Pokud výpisy úkolů nejsou vaše věc, nejím se nejí, protože Apple nabídne více zlevněných aplikací od příštího týdne, nejprve v rámci klasifikace „organizace“ a „využívá“ týden poté.

Pokud hledáte vyjednávání v aplikaci a vždy jste měli pocit, že jste v počítači byly náklady na více času, než jste požadovali, je to nejlepší čas na to, abyste hodně zachytili. Možná pár minut, které strávíte stahováním skvělých aplikací pro efektivitu, ušetří bezpočet hodin ztracené produktivity.

Ještě jednou, neměli byste pracovat? právě teď?

(přes tuaw)

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.