2018 MacBook Air je 200 USD z ideálního nyní, což z něj dělá pobuřující nabídku [zatímco akcie vydrží]

Amazon se v současné době snaží odstranit své zásoby hardwaru MacBook Air tím, že hodí prodej, který je obtížné ignorovat. MacBook předchozí generace prostřednictvím Amazonu se nyní dodává od pouhých 999 $, což je tam s nejlepšími náklady sledovanými v Amazonu pro tento hardware.

Apple nedávno odhalil úpravy své sestavy MacBook. Několik z těchto úprav bylo spokojeno s pozitivitou, zatímco jiní-například zcela eliminovat 12palcový MacBook-se s komunitou milující MAC přesně neklesli. To však naznačuje, že prodejci jsou mnohem pravděpodobnější, že poskytují diskontní sazby a nabídky na stávajícím nebo předchozí generační hardware, protože se snaží odstranit fyzické náhradní ve svých skladech pro nové úvody.

To je přesně to, co se zdá, že Amazon dělá. Níže uvedené nabídky můžete objevit na nabídce MacBook Airs:

Koupit: Apple MacBook Air (13palcový displej sítnice, 1,6 GHz dual-core Intel Core i5, 128 GB) od Amazonu: 999 $ | Původní cena: 1 199 $

Koupit: Apple MacBook Air (13palcový displej sítnice, 1,6 GHz dual-core Intel Core i5, 256 GB) od Amazonu: 1 199 $ | Původní cena: 1 399 $

Se všemi těmito nabídkami získáte senzační zážitek díky špičkovému hardwaru smíchanému s MacOS pod kapotou. Stroje zahrnují senzační obrazovku 13,3 palce kromě dotyku ID jako výchozí. To umožňuje biometrické ověřování a autorizaci plateb. Stroje rovněž se dodávají s dvoujádrovým procesorem Intel Core i5 s dvojím jádrem spolu s výchozím 8 GB RAM. Stroje mají Intel UHD Graphics 617 a také mají vyvinutý úložný systém na Blazing-Fast Solid-State-Storage (SSD). Je dokončena až s 12 hodinami výdrže baterie, stereofonními reproduktory s velkým stereo zvukem, získání přístupu ke dvěma portům Thunderbolt (USB-C) a také zahrnuje aktuální klávesnici navrženou jablkou pro rychlý i efektivní text vstup.

MacOS 10.12 bude nainstalován ve výchozím nastavení, ale je zde potenciální upgrade, který operační systém zcela bezplatný v nákupu, který těží z aktuálních vylepšení provedených ve stolním operačním systému Apple. Stručně řečeno, pokud jste plánovali získat nový stroj, pak tato nabídka stojí za to investovat čas, úsilí, stejně jako peníze. Koneckonců, je to okamžitá diskontní sazba 200 USD na velmi dobře hodnoceném hardwaru Apple. Získejte výrobce vašeho možného ideálu nyní z výše uvedených odkazů.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

IOS 13 Beta 1 profil ke stažení bezplatné spolu s iPadosem 13 bude nabídnuto letos v červenci, potvrzuje Apple

iOS 13 beta 1 ota konfigurační profil a iPados 13 ke stažení ještě nezveřejněno, zde je důvod

100+ iOS 13 skrytých funkcí pro iPhone i iPad [spuštěný seznam]

Jak downgrade iOS 13 / iPados 13 beta na iOS 12.3.1 / 12.4

iOS 13 public beta 1 datum vydání ke stažení, které bylo odhaleno společně s MacOS 10.15, TVOS 13 Public Betas

iOS 13, kompatibilita iPados pro zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

iOS 13 beta 1 stáhnout odkazy IPSW, aktualizace OTA a iPados 13 Beta 1 pro iPhone i iPad

Stáhněte si iOS 13 beta 1 odkazy IPSW a nastavení na iPhone XS max, x, xr, 8, 7, plus, 6s, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od Microsoft, Google, Apple a Web.