Bývalý inženýr kritizuje současné vedení společnosti Apple, nazývá společnost „nudnou“ pod Tim Cook

vzhledem k tomu, jak se mnoho komentátorů Apple cítí o společnosti a její zanedbávání dříve důležitých produktových řad, například o všem se slovem „Mac“ „V názvu by nemělo být pro nikoho překvapením, že metody generálního ředitele Tim Cook jsou zpochybněny.

Je to něco, co bylo téměř nevyhnutelné, a ačkoli Tim Cook učinil Apple největší společností na planetě během jeho působení, vždycky budou problémy. Jeden bývalý inženýr Apple dnes hovořil o rozdílech mezi jablkem, ve kterém pracoval pod Steve Jobsem, a jablkem, který opustil, a řekl, že současný generální ředitel Tim Cook změnil Apple „z dynamické změny na nudnou operační společnost“.

Bob Burrough, bývalý inženýr Apple, řekl CNBC, že i když byl iPhone navržen, Apple byl společností v „Chaosu“. Tento chaos nakonec vedl k pravděpodobně největšímu vynálezu společnosti Apple a vytvoření produktu, který je i dnes lídrem na trhu.

IPhone přestavěl Apple jako společnost smartphone stejným způsobem, jakým se iPod stal v hudební společnosti a všechno se stalo, když Jobs provozoval velmi odlišnou společnost, než to, co Cook formoval.

“V Apple v roce 2007 to byl organizačně divoký západ,” řekl Burrough. “Byl jsem najat pod konkrétním manažerem, ale za první dva roky pracoval na projektech, které neměly prakticky nic společného s hlavní odpovědností tohoto manažera.” Je to proto, že organizace nebyla prioritou, projekty byly prioritou. Byl to pravý opak „ne moje práce“. Byl jsem tu, abych vyřešil jakékoli problémy, které můžu, bez ohledu na mou roli, můj titul, nebo kterému hlásím. “Bylo to divoké. Bylo to však také velmi prospěšné, protože všechno, co jste udělali, mělo maximální dopad na produkt. “

Ale dnes se „dynamika jasně a zřetelně změnila“ a Apple je mnohem blíže své práci v Palm, řekl Burrough.

Všichni víme, co se stalo s Palm, že?

Již nějakou dobu bylo jasné, že Cook Apple je velmi odlišný od toho, které pracovní místa dohlížejí, a donedávna jen málokdo se mohl s výsledky hádat. Značné zisky čtvrt po čtvrtletí viděli, jak se Apple stal dítětem plakátu pro podnikání, ale jak lesk začal mizet, Apple je obviněn z nedostatku zaměření a co je důležité, nedostatek inovací. Říká se, že se říká, že automobil Apple klopýtá a ve skutečnosti nemusí být vůbec automobilem. Řádek Mac stárne a zjevně je společností jednoduše vyřazen, přičemž Mac Pro a Mac Mini se téměř zapomněl. Potřebuje Apple snad ve svém životě trochu více chaosu?

Asi ne. Koneckonců, většina současných problémů společnosti by mohla být vyřešena uvolněním nového Mac Pro. Bohužel však prostě nevidíme, že se to stane brzy.

(Zdroj: CNBC)

Možná byste se také chtěli podívat:

Pokemon Go ++ 1.23.1 / 0,53.1 Hack vydán, stáhněte si jej odtud

Stahování: Pokemon Go 1.23.1 / 0,53.1 pro iOS a Android se nyní rozbalí

Jak povolit wifi volání na iPhone

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.