Jak se připravit na nadcházející útěk z vězení iOS 11.1.2 Ideální metoda

, možná se chystáme přivítat útěk z vězení do komunity, která bude podporovat iOS 11.1.2.

Klíčové slovo právě zde je, ale to je velký dostatečný ukazatel pro úroveň potěšení, aby se zvýšila, a také se jednotlivci připravují k zavedení.

Objev a vydání vykořisťování Ian Beer naznačuje, že bychom se mohli do komunity přivítat nový útěk z vězení iOS 11.1.2. Pokud se něco uvolní, což se pravděpodobně objeví v určitém okamžiku, pak by to podpořilo iOS 11.0 pouze na iOS 11.1.2, v současné době však není odhadovaný čas příjezdu pro nástroj. I když není žádný slib, který by se ukázal extrémně brzy, je zásadní, aby se na něj připravil váš gadget brzy. Zde je to, co požadujete:

Downgrade to iOS 11.1.2, zatímco můžete

Tenhle se může zdát jako typický smysl, ale na iOS 11.1.2 nemůžete útěk z vězení, dokud již tento firmware neběží. S ohledem na to tedy vyžadujete jít s procesem downgradingu gadgetu na iOS 11.1.2, zatímco stále můžete. Apple v současné době stále podepisuje tento firmware, který naznačuje, že je stále možné vstoupit na iOS 11.1.2 pro nadcházející útěk z vězení.

Můžete dodržovat tohoto užitečného průvodce o procesu pro mnohem více informací, které také chrání veškeré vaše cenné zdraví a wellness, jakož i další údaje: downgrade na iOS 11.1.2 pro nadcházející útěk z vězení a také iOS 11.2.1 Data neporušená, tady je, jak.

Uložit iOS 11.1.2 SHSH2 BLOBS pro budoucí downgrades

Bloby SHSH2 se mohou cítit jako něco, o čem se používá k mluvení ve světě útěku z vězení zpět mnoho měsíců zpět, ale stále je to velmi hodně. Mít uložené bloby vám umožní buď downgrade nebo upgrade na iOS 11.1.2 v budoucnu, i když Apple přestal podepsat 11.1.2. Uvedené bloby mohou být rychle popadnuty na web TSS Saver na TSSSAVER.1Connan.com. Můžete si však vyžadovat spěch, protože to nebude možné, když Apple přestane podepisovat iOS 11.1.2.

Pro pokyny o tom, jak přesně využít tento webový nástroj, zkontrolujte náš předchozí průvodce na téma ideální zde.

Počkejte trpělivě, až dorazí útěk z vězení
(& neotravujte vývojáře)

Stále nerozumíme zaručenému, když přesně přichází útěk z vězení iOS 11.1.2, což činí prvek trpělivosti tohoto přípravy mnohem důležitější. Jak je to obvykle situace v této komunitě, trpělivost je spousta absolutně ctnosti, která se rozšiřuje, aby sedala pohodlně, čekala na propuštění, a také ne dráždila ty, které jsou zahrnuty do výroby útěku z vězení, s konzistentními požadavky na očekávání času jako stejně jako informace o tom, co bude vydáno. Pokud zjistíte, že chcete být součástí brigády „Wen JB ETA“ nebo „ETA Son“, pak je čas přehodnotit svou strategii. Využití pro iOS 11.1.2 je zde již díky Ian Beer. Jediné, co požadujeme, je někdo, kdo to sbalí v snadno použitelném nástroji pro každého, kdo je třeba využít, a také si užívat.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

iOS 11.2.1 / 11.2 Útěk z vězení byl účinně dosažen

iOS 11.2.5 Beta 1 změny, poznámky k vydání a podrobnosti o změně, které vyžadujete porozumět

Stahování: iOS 11.2.5 Beta 1 odkazy IPSW, aktualizace OTA vydaná pro iPhone i iPad

iOS 11.2.1 Poznámky k vydání / ChangeLog: Zde jsou všechny nové změny

Stáhněte si odkazy iOS 11.2.1 IPSW a aktualizaci OTA s klíčovou opravnou opravou

Stáhněte si iOS 11, 11.2, 11.1.2 Odkazy a nastavení na iPhone X, 8, 7 Plus, 6s, 6, SE, iPad, iPod [tutoriál]

Downgrade iOS 11/11.2.1 až 11.1.2 na iPhone nebo iPad [průvodce How-to]

Útěk z vězení iOS 11/11.2.1 / 11.1.2 na iPhone i na iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.