3 Pozoruhodné však méně pochopené launchers Android vyzkoušet

Jednou z nejjednodušších metod osvěžení vašeho gadgetu pro Android je nastavení nového spouštěče. Chcete -li přejít na další úroveň, můžete také nastavit online tapety, statické tapety a balíčky ikon. Podle použití každého jsme také sdíleli několik odpalovacích zařízení. Pokud vás zajímá, který odpalovač vám vyhovuje nejlépe, podívejte se na náš průvodce při výběru nejlepšího spouštěče.

Pro nezasvěcené je spouštěč aplikací, která vám kromě zásuvky aplikací umožňuje personalizovat vzhled obrazovky vašeho domu.

Musíte být obeznámeni s několika prominentními odpalovači, jako je Nova, Apex, Aviate, Everything.me, stejně jako APUS, ale právě zde je několik odpalovacích zařízení, o kterých jsem zjistil, že jste možná neslyšeli. Tyto odpalovače nejsou moc prominentní, jsou však tak velké jako ty prominentní.

3 pozoruhodné však méně pochopené launchers Android

Fastkey Launcher

Myšlenka využití procházejícího baru k objevování aplikací je už nějakou dobu. Spousta odpalovačů se pokusila tuto techniku ​​vzít a také ji zlepšit – Fastkey je jedním z mnoha příkladů. RASTKEKEKE je lehká aplikace pro výměnu domu, která se těžce počítá na klávesnici, která je také na obrazovce domu. Jak nelze odstranit, dostat se do požadovaných aplikací.

Nenechte si ujít: 5 funkcí akčního spouštěče 3, které musíte začít používat

Fastkey je lehká aplikace pro výměnu obrazovky domu, která se těžce počítá na klávesnici, která je položena na obrazovku domu a nelze ji odstranit, aby se dostali do aplikací, které potřebujete. Instalace aplikace vám bude poskytnuta krátká Výukový program přesně o tom, jak využít základní výkon Fastkey – klávesnice; stejně jako také získáte základní design včetně klávesnice a několika aplikací doma

Po instalaci aplikace vám bude poskytnut krátký tutoriál o tom, jak přesně využít základní výkon Fastkey – klávesnice; Stejně jako také získáte základní design včetně klávesnice a několika aplikací na obrazovce domu.

Od nynějška vám Fastkey může ukázat aplikace a kontakty po psaní abeced. Například zadejte G na klávesnici a také vám ukáže všechny aplikace, stejně jako kontakty, které začínají s abecedou G. Ačkoliv je aplikace docela úžasná, bylo by to vynikající, kdybychom viděli aplikaci navrhnout a Málo dalších věcí, jako jsou záložky, filmový obraz a informace o televizi atd.

[GooglePlay url = ””/]
Peek Launcher

PEEK Launcher se také počítá na klávesnici, na číselné, aby se dostali do aplikací, které chcete, rychle i snadné. Idea moudrý, není to moc jiné než Fastkey. Několik rozdílů, které můžete zjistit, je, že při PEEK je barva klávesnice přizpůsobitelná, aplikace lze připsat na obrazovku domu a také podporuje zkratky Android, které byly dodávány s Android 7.1.

Související téma: 5 Mnohem pozoruhodnější, i když méně srozumitelné kuličky pro Android

PEEK Launcher, na rozdíl od Fastkey, nezobrazuje kontakty, tj. Funguje pouze s aplikacemi. Učí se z vašich návyků a také vám navrhuje správné aplikace na základě toho, kde jste, a také na tom, co děláte. Ještě jednou technikou, kterou Peek má pod rukávy, je vyhledávání gest. Na obrazovce domu přejeďte dolů a představte vyhledávání Google. Úhledný!

[GooglePlay url = ””/]
FX spouštěč

Společnost FX Launcher je aplikace pro náhradníku, která obsahuje mnoho možností personalizace. Je to rychlé, lehké a také jednoduché, což je nejlepší pro starší zařízení. Pokud se to týká přizpůsobení, můžete modifikovat velké množství věcí – Dock, Desktop, Složka, zásuvka aplikací, ikony atd.

[GooglePlay url = ””/]