Nová funkce PS4 vám umožní hrát si s kamarády, i když nevlastní hru

s probíhajícími Gamescom, Sony předvádí některé hry, které se v nadcházejících měsících budou týkat PlayStation 4. Dokonce i se všemi velkými tituly, které létají kolem, však generální ředitel společnosti Sony Jim Ryan našel čas, aby hráčům poskytl malou plíživou výšku v tom, s čím budou moci hrát jako součást pád aktualizace PS4.

Součástí této aktualizace je nová funkce s názvem Share Play a opravdu to zní docela úžasně. S tolika z hlavních funkcí PS4 se točí kolem toho, že je schopna hrát hry vzdáleně jak v současné době, tak prostřednictvím budoucích doplňků softwaru systému, Share Play ve skutečnosti dává velký smysl, i když jméno okamžitě neoddává, co to je ano.

Ve své mnoha základní formě, Share Play umožní hráčům úspěšně sdílet své hry s jakoukoli jednotlivcem, který má účet PlayStation plus. To je jakákoli hra, bez ohledu na vydavatele nebo vývojáře a rozhodně se neomezuje pouze na tituly Sony první strany, což je samo o sobě docela vynikající.

Toto sdílení her umožní kooperační zážitek, který společnost Sony nazývá „virtuální gauč“, s hráči, kteří si mohou navzájem hrát, i když hru, kterou hrají, vlastní pouze jedna strana. Mechanika bude také zavedena, která umožní hráčům poskytnout jejich přátelům kontrolu nad svými přáteli, což naznačuje, že mohou požádat své kohorty, aby jim pomohly navigovat například obzvláště nepříjemnou oblast ve hře.

Část aktualizace Fall, Share Play je dalším skvělým důvodem pro hráče, aby zvážili společnost PlayStation PlayStation Plus založená na předplatném společnosti Sony. Podobně jako společnost Xbox Live Microsoft, PlayStation Plus se stává centrem online herních her společnosti Sony a absolutně začíná být neuvěřitelně zajímavá, zejména pokud je hraná hra náznak toho, co je schopné.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Společnost Sony odhaluje PlayStation Now, služba, která přináší hry PS3 na PS4, PS Vita a další

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.