Fruit Ninja pro iOS získává obrovskou aktualizaci, obsahuje nové Blades, iPhone 5 podporu a další!

Fruit Ninja od Halfbrick je jedním z nejvýznamnějších bezstarostných herních titulů nabízených na jakémkoli typu mobilních platforem. Snadná myšlenka hry zahrnuje sekání různých produktů ovoce s velkými samurajskými meči a také jako vývoj ve hře, můžete odemknout nové lopatky a zároveň shromažďovat úspěchy. Dnes Halfbrick poskytla značnou aktualizaci pro ty jednotlivce iOS, kteří mají rádi ovoce nakrájené na polovinu, včetně podpory pro větší obrazovku iPhone 5, stejně jako spoustu nových herních dobrot a úspěchů.

I když to nehraju tak, jak jsem využil, musím přiznat, že jsem strávil mnoho hodin využitím prstu k přejetím přes obrazovku a zase nechal ovocný nepořádek po mém brázdě, když jsem šel na největší skóre možné. Stejně jako všechny jednoduché, ale úspěšné tituly, je to šíleně návykové, stejně jako u nových čepelí, potíže i pozadí, které byly nyní přidány do mixu, si ujistěte, že se na své en garde vyčistím, až bude více.

Jak budou vědět jiné ovocné ninjové, technika je krájet co nejpříjemnější ovoce v jednom švihnutí, stejně jako zdánlivě náhodný „kritický“ výhoda je dobrý dotek – bylo by dobré přesně pochopit, jak se přesně zdá, že je to mnohem více vypadat Často, že? Jediná věc – nebo by měla říci, věci mezi vámi a také vstupem do Fruit Ninja Hall of Fame, jsou otravné bomby, které se zdá, že vždycky běží velkoryse, dokud to nejméně neočekáváte. Zasáhněte bombu, stejně jako po všem; Stejně jako totéž platí pro ty, kteří nechali tři produkty ovoce zasáhnout na zem bez náležité dekapitace.

Jak můžete s největší pravděpodobností říct, spíše se mi líbí ovocná ninja, stejně jako miliony dalších, kteří si užívají titul stejně. Ačkoli podpora pro iPhone 5 je možná klinem této aktualizace, všichni jednotlivci iOS budou chtít získat verzi 1.8.4 pro všechny ostatní bity a kousky, které byly hodeny. Jako obvykle to stojí 99 centů.

(Zdroj: Ovoce ninja pro iOS v App Store)

Nezapomeňte si prohlédnout naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a podívejte se na mnohem více aplikací pro váš iPhone i iPad.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.