Jak přidat hostující režim do iOS 12 iPhone nebo iPad

, pokud byste se měli podívat na archivy požadavků na funkce Apple a také sázet na to, co jednotlivci chtějí, praktické peníze by byly na schopnost mít různé jednotlivé skupiny na iPhone i iPad jako součást zážitku iOS.

Apple k dnešnímu dni tyto žádosti neprováděl, ale sousedství útěku z vězení má s vydáním aktualizované verze balíčku LendMyphone 2 pomocí kompatibility iOS 12.

Platformy pro stolní počítače, jako jsou Windows a MacOS, mají tento typ vestavěného výkonu. Je to typické očekávání i součást zkušeností, aby byl správce, aby zřídil různé individuální skupiny a individuální účty v nákupu, aby poskytl odlišný přístup k úrovním a privilegia v závislosti na tom, kdo je tato osoba. Z nějakého důvodu se to dosud nezměnilo do světa mobilních smartphonů i tabletů, ale jak víme, sousedství útěku z vězení se obvykle snaží zapojit díry, které obrovští výrobci vytvářejí. stejně jako to je přesně to, o čem je Lendmyphone 2.

Balíček není úplně nový, ale byl aktualizován, aby nabídl kompatibilitu s iPhone IOS 12-poháněný iPhone a iPad hardware, který byl jailbroken s využitím verze 3.0.0 UNC0Ver Utility. Při instalaci bude mít majitel gadgetu schopnost definovat, které nainstalované aplikace mohou, nebo mnohem důležitější, nemůže k němu získat někdo, kdo přistupuje k gadgetu jako nominovaný host. To naznačuje, že můžete dítě poskytnout dítěti, aby jim umožnilo hrát hry, ale může jim však zabránit v přístupu k aplikacím s tématy pro dospělé, jako jsou YouTube, Tinder nebo dokonce Safari, pokud jste nechtěli procházet web.

Rovněž zahrnuje další sílu i funkčnost, jako je zastavení toho, aby host zabíjel aplikace z multitaskingu, přístup do správy centra pro přepínání nastavení systému, úpravy rozložení domu, a dokonce i dokáže zcela zakázat reflektor, aby zastavil hosta před hostem Využití výkonného procházení reflektoru k získání přístupu k určitým oblastem a materiálu na zařízení Jailbroken.

Jedna z kreativních i dobře architektovaných částí této úpravy umožňuje nastavit speciální přístupový kód pro každý účet hosta, který při použití okamžitě zaznamenává tohoto jednotlivce do zařízení pod jejich účtem a také s Omezení umístění, která byla definována správcem zařízení. Lze jej zakoupit jako stahování 3,99 $.

Chcete -li začít, přidejte dodržování repo v Cydia a stáhněte si LendMyphone:

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Downgrade iOS 12.1.4 na iOS 12.1.1 Beta 3 pro útěk z vězení [průvodce]

Útěk z vězení iOS 12 / 12.1.2 / 12.1.2 Beta 3 s UNC0ver a také nastavit Cydia, zde je přesně to, jak [tutoriál]

Útěk z vězení iOS 12.1.4 Využití Luca’s WebKit Exploit může být brzy možné

Stáhněte si iOS 12.1.4 Odkazy na IPSW, aktualizace OTA s důležitým oprava FaceTime Bug Patch

Stáhněte si iOS 12.2 Beta 3 odkazy IPSW, aktualizace OTA pro váš iPad nebo iPhone

Nejlepší seznam situací Galaxy S10 / S10+ / S10E: Právě zde jsou nutné pro ochranu

Galaxy S10 / S10+ / S10E Protector obrazovky s temperovaným sklem: právě tady jsou ty nejlepší

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.