Nejlepší aplikace pro čištění systémů pro uživatele chytrých telefonů Android

se většinou starají o externí krásu zařízení a způsobují, že vypadají nové pomocí případů a krytí. Udržování vašeho zařízení je dobré, protože budete mít obnovený pocit jednou za čas, když změňte překlopný kryt nebo nasaďte stráž obrazovky, a to určitě způsobí, že vaši kamarádi žárlí při pohledu na nové avatary vašeho zařízení. Necítíme však žádné využití při výrobě vašeho zařízení vnějšího ohromujícího, pokud se hnije uvnitř. Po celou dobu se zařízení z mnoha důvodů z mnoha důvodů pomaleji a většina uživatelů proklíná výrobce, ale skutečnými viníky jsou uživatelé sami ve většině případů.

Čištění softwarového nevyžádaného a nadbytečného dat na vašem zařízení je stejně důležité jako externí krása zařízení. Možná se divíte, že do zařízení máte načteno velmi málo aplikací, ale zařízení se náhodně zpomaluje, to vše je způsobeno hromaděním souborů odpadků v mezipaměti, takže vaše zařízení pomaleji než kdy jindy. Nápravným prostředkem by tedy bylo, že pravidelně smažete nevyžádané soubory ve vašem zařízení, ale vzhledem k rušnému životu (lenost v mém případě) nemusíme být při jejich provádění pravidelný. Dnes tedy ukážeme některé z nejlepších aplikací pro čisticí prostředky na Android, které udržují vaše zařízení čisté a hladké.

Zde je několik z nejlepších čisticích aplikací pro zařízení Android, takže se na ně rychle podívejte.

1. Čistý pán

Clean Master je jednou z mála aplikací v obchodě Google Play, na které jsme úplně ohromeni. Clean Master je aplikace pro Android All-in-One, které vkládají nástroje pro vyčištění a zvyšování výkonu, které se používají pro údržbu systému při několika jednoduchých kliknutích. Aplikace je schopna vyčistit mezipaměť aplikace, zbytkové soubory, historii a mnoho dalších nevyžádaných souborů, které se hromadí i po odinstalaci aplikace. Konstrukce aplikace je úžasná se spoustou jednoduchých, ale barevných rozhraní, ale díky tomu je aplikace baterií prase.

Čistý master vymaže nevyžádané soubory, zvýšení paměti (zvětšení RAM je podle našeho názoru mýtus) a CPU zvyšuje spolu s konvenčními rysy. Správce aplikací a antivirová ochrana jsou další funkce bonusové nabídky, které aplikace poskytuje pro správu vašich aplikací. Nejlepší věc aplikace je, že je zdarma, ale nabízí nejvýkonnější nástroje pro čištění systému. Kliknutím na odkaz ke stažení níže stáhněte aplikaci Clean Master z obchodu Google Play.

[GooglePlay url = ””]
2. Čistič mezipaměti aplikace

Cleaner cache cache je rychlý a jednoduchý nástroj k vyčištění souborů mezipaměti uložených aplikacemi ve vašem zařízení. Soubory mezipaměti jsou uloženy pomocí aplikací pro rychlé načtení obsahu do vašeho zařízení při často používání, ale soubory Theses vyprší po dlouhých časech a nashromáždí se do úložiště zařízení, čímž zpomaluje vaše zařízení. Nástroj pro čisticí prostředky na mezipaměť App poskytuje funkci čištění jedné klepnutí, která vyčistí všechny soubory mezipaměti na vašem zařízení a uvolní ve vašem úložišti hodně místa.

Aplikace poskytuje mnoho možností, které vám umožní vybrat aplikaci, která je potřeba trochu vyčistit. Aplikace můžete třídit na základě velikosti nevyžádaných souborů, které vám pomohou rozhodnout se s aplikacemi, které sají ukládání zařízení. Nastavení zbytků, které vám dají vědět, kdy jsou soubory mezipaměti nashromážděny na zadanou úroveň, je jednou z nejlepších funkcí aplikace. Stáhněte si aplikaci Cleaner Cleaner Cleaner z níže uvedeného odkazu a vyčistěte všechna data mezipaměti v ukládání telefonu pro hladký výkon. Stáhněte si aplikaci z níže uvedeného odkazu Playstore:

[GooglePlay url = ””]
3. 1 Klepněte na čistič

Jak se samotné jméno může pochlubit, aplikace pro čisticí prostředky 1-TAP je aplikace pro jedno klepnutí, která vám umožní vyčistit zařízení pouze jedním magickým klepnutím. Tato aplikace vkládá čtyři moduly – čistič mezipaměti, čistič historie a čistič protokolu volání/textu, který vám pomůže získat více volného prostoru pro interní ukládání telefonů vyčištěním aplikací v mezipaměti, datové soubory nebo záznamy pro vyhledávání/navigaci. Další čisticí aktivitou je výchozí čištění, které vymaže výchozí akce aplikace, takže nemusíte cestovat do správy aplikací v nastavení Android, abyste vyčistili výchozí hodnoty aplikace.

Rozhraní aplikace je opravdu jednoduché a nechte vyčistit všechny nevyžádané soubory pomocí jednoho klepnutí. Můžete také nastavit automatický čistý interval pro čištění zařízení v pravidelných intervalech bez zásahu. V této aplikaci na vás čeká mnohem více úžasných funkcí, stáhněte si je z níže uvedeného odkazu Play Store.

[GooglePlay url = ””]
4. Čistší extrémní

Cleaner Extreme je extrémní čisticí aplikace, která z vašeho zařízení čistí značné množství nevyžádaných souborů, ale nikdy se nedotýká systémových dat. Tím se zajistí, že systémová data nejsou manipulována a neexistuje rozsah uzavření síly a neočekávané chování systémových aplikací. Aplikace je úžasná pro každodenní použití a temné téma opravdu pomáhá při péči o vaše oči za podmínek slabého světla. Aplikace vymaže všechna nevyžádaná data na vašem zařízení v jednom klepnutí a vše, co musíte udělat, je vybrat, co smazat.

Automatické čisténull