Společnost Apple údajně přecházela na tříletý hlavní cyklus iPhone Freshen Cycle

Čerstvá zpráva zaměřená na iPhone vycházející z Japonska naznačuje, že Apple bude vykopat svou stávající techniku k osvěžení a upgradu sortimentu iPhone Product. Společnost se sídlem v Cupertinu obecně sledovala techniku tick-tock pro aktualizaci iPhone, což naznačuje, že spotřebitelé se mohou těšit na hlavní revizi zařízení každé dva roky, ale nová zpráva směřuje k bezprostřední změně, což naznačuje, že Apple Will Will Použijte řadu faktorů jako vliv k zavedení hlavní změny iPhone každé tři roky do budoucna.

Pokud vám myšlenka vzoru uvolnění tick-tock opravdu nic nenaznačuje, nebojte se. Prvek „klíště“ představuje hlavní revizi konkrétní platformy nebo produktu. Z pohledu iPhone představuje iPhone 6, který představil celou estetiku a generální opravu funkcí, poslední „klíšťata“ Apple. IPhone 6s lze považovat za „tock“ stránku věcí a lze jej považovat za mnohem více evoluční upgrade, který udržuje stejný celkový fyzický design, ale představuje velmi malé přírůstkové změny. Spousta analytiků a spotřebitelů by očekávala, že nadcházející iPhone 7 bude „klíště“, ale japonská publikace naznačuje, že tomu tak nebude.

Apple se nyní říká, že trvá tři roky mezi změnami plného modelu, což je dalších šestnáct měsíců, než spotřebitelé čekají od nynějška na další hlavní obnovení. Pokud se Apple má držet svého současného standardního aktualizačního cyklu, pak bychom mohli očekávat revizi iPhone na podzim, když je zaveden iPhone 7.

Tato nejnovější spekulace – která mimochodem ve skutečnosti neuvádí žádné zdroje jako poskytovatelé služeb informací – jde nějakým způsobem, aby skutečně koreloval číslo dřívějších zpráv, které navrhly nadcházející iPhone, aby se zaměřil na relativně malé změny, jako je vylepšená vačka a odstranění slavného 3,5mm konektoru pro sluchátka.

Jednou ze zajímavých věcí, které je třeba poznamenat, je to, že zpráva navrhuje dva hlavní důvody, proč se Apple přesune na tříletý cyklus osvěžovacího modelu:

Krok je způsoben hlavně tím, že funkce smartphonu mají jen málo prostoru pro hlavní vylepšení. Dalším faktorem je zpomalující trh.

Na druhou stranu to naznačuje, že jakmile je iPhone 7 představen a uvolněn na trh, můžeme se začít těšit na změny ve velkém měřítku pro jakékoli zařízení, které Apple plánuje pro spuštění v roce 2017. To by mohlo potenciálně zahrnovat Přijetí technologie OLED displeje a vylepšené 3D dotykové interakce s dotykovým IDem vyvíjeným ideálním do displeje, spolu s veškerým novým designem skla.

(Zdroj: Nikkei)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Nejnovější schémata iPhone 7 odhalují téměř identické rozměry pro iPhone 6s

Útěk z vězení iOS 9.3.2 / iOS 9.3.3 Aktualizace stavu [nejnovější]

Stahování beta iOS 10, datum vydání, funkce a aktualizace pověstí

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.