Google uvádí na trh nové případy Pixel 7 a 7 Pro ve více barvách

Google oznámil nové zařízení Pixel 7 a Pixel 7 Pro dříve a pro ně je také potvrzeno, že společnost má také několik nových případů, které nabízí, které nabízí také některé nové případy, které nabízí. .

K dispozici je řada nových případů obsahujících odpovídající barvy, včetně případů Pixel 7, které obsahují konstrukce s dvojitou tónem.

To znamená, že pro pouzdro získáte základní barvu, ale s objemem a dalšími tlačítky zbarvené odlišně. Barva bude také odpovídat vačkové liště na zadní straně Pixel 7 Pro.

K dispozici je další významná změna oproti předchozímu designu případů Pixel 6, přičemž nové mají zkosenou hranu do oblasti vačky kolem zad. Díky tomu bude telefon mnohem snazší držet a méně ostré k prstu.

Všechny nové případy jsou k dispozici ve více barvách s Pixel 7 Pro, které jsou k dispozici v křídě, obsidiánu a Hazelu. Ti, kteří získají případ pro svůj nový Pixel 7, si mohou vybrat z křídy, obsidiánů a citronové trávy s cenami stanovenými na pouhých 29 $, což nám usiluje o dostupné.

Všechny případy jsou nyní k dispozici pro předobjednávku a pravděpodobně můžete očekávat, že dorazí přibližně ve stejnou dobu jako samotné telefony. To naznačuje 13. října nebo na to.

Pokud se snažíte získat svůj vlastní případ, můžete si dnes koupit přímo od Googlu.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhnout: iOS 16.1 Beta 4 vydáno jako veřejné spuštění blížící se

Jak opravit špatný odtok výdrže baterie iOS 16 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 16.0.2 na aktualizaci stavu iPhone a iPad

IOS 16 kompatibilní a podporované zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

Skryté funkce iOS 16: 100+ změn Apple nám to neřekl

Stáhnout: iOS 16.0.2 OTA profilový soubor, odkazy na IPSW

Stáhněte si iOS 16 finální odkazy na IPSW a nainstalujte na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, plus [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.