Raleigh Maker Faire 2012

Jako [Caleb] zmínil dříve, šel jsem letos jako vystavovatel. Ačkoli stůl byl pro mé osobní stránky, pár z vás mohlo pozorovat, že jsem používal nádherný [měl] tričko tee, stejně jako dávkování našich samolepek (což se zdálo, že odletí ze stolu). Událost byla velmi zábavná z “druhého konce stolu”, stejně jako i velmi mnoho potěšilo potěšením uspokojit každého. Pokud jste na plotě o předvádění vašich věcí na jednom z těchto událostí, moje doporučení by byla naprosto vybrat!

Akce sama o sobě je zcela obsazena dobrovolníky, stejně jako Raleigh byl schopen čerpat mnohem více lidí letos než kdy jindy. Díky, a to zejména [Kevin Gunn] stejně jako všechny dobrovolníky pro koordinaci, stejně jako nastavení cokoliv. Každý byl velmi užitečný, stejně jako akce bylo jednoduché objevit i prep pro.

Jeden upozornění, pokud se rozhodnete nastavit stánek na faire, očekávat, že hodně promluví. Budete mít pocit, že jste mezi kamarádi, stejně jako jste s největší pravděpodobností profesionální (nebo alespoň to dokáže) na cokoliv, co se zobrazujete, takže je to opravdu zábavné! Dělám na tuto akci řadu mnohem více článků, takže se ujistěte, že jste zkontrolovali zpět, zejména pokud jste navštěvovali!

Pokud si vyberete, není to zábava, můžete se vždy schovat za vaše vybavení …