Okamžitě ušetří 77 USD na prominentní Anker Nebula Wise Portable Wi-Fi Projector

vysoce hodnocený a neuvěřitelně výkonný kapsli Anker mlhovina Wi-Fi Projektor se v současné době nabízí na nákup s použitím diskontní sazby 78 $. Nabídka vám umožní vyzvednout tento ohromující miniaturní projektor za pouhých 221,99 $.

Tento hardware může být malý, ale je to naprosto mocné. Využívá výjimečnou čistotu a kontrast využitím pokročilých algoritmů inteligentních práv DLP k poskytnutí super jasného obrazu 100 ANSI-Lumen. Tento typ obrázku se navrhuje, aby byl využíván v prostředím stmívače, takže neočekávejte, že to poskytne zážitek, protože byste se dostali do špičkových divadel za všech osvětlovacích podmínek.

Projektor je rovněž vybaven výkonným všesměrovým reproduktorem, který umožňuje miniaturnímu projektoru pumpovat velmi uspokojivý zvuk. Toto je nejlepší projektor, který si můžete potěšit ve vašich velmi milovaných filmech, televizních pořadech a také mnohem více se zážitkem z obrazovky, který je schopen rozšířit až 100 palců. Anker se rovněž ujistil, že mlhovina provozuje Android 7.1 pod kapotou, což naznačuje, že získáte přístup ke spolehlivosti kromě schopnosti s lehkostí provozovat různé aplikace.

Jednou z vynikajících věcí na tomto hardwaru je to, že je velmi flexibilní, pokud jde o přijímání vstupů a připojení. Můžete přehrávat materiál z HDMI i portů USB a také se můžete vzdát drátů, aby streamovaly materiál pomocí Airplay, Miracast nebo Bluetooth. Stejně jako pokud nedokážete objevit doprovodný dálkový ovladač, také získáte přístup k doprovodné aplikaci, aby se věci velmi usnadnily.

Pokud jste čekali na ruce na nový projektor nebo jste věřili o investování do jednoho poprvé, může to být pro vás nejlepší nabídka. Je pravda, že se jedná o trochu miniatury, které však používá velmi silné a také je velmi doporučeno. Získejte to ideální nyní z přímého odkazu níže.

KOUPIT: Anker mlhovinu kapsli Wise Wi-Fi Projektor z Amazonu: 221,99 $ | Původní cena: 299,95 $

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stahování: iOS 14.4.1 Odkazy IPSW, data profilu OTA spolu s iPados 14.4.1 Out nyní

Jak útěk z vězení iOS 14.3 s UNC0ver V6.0.0 na iPhone 12 pomocí Altstore

Stáhněte si UNC0ver V6.0.0 IPA iPhone 12 útěk z vězení pro iOS 14.3

Chcete downgrade na iOS 14.3 z iOS 14.4 za útěk z vězení UNC0ver? Zde je to, co vyžadujete vědět

Útěk z vězení iOS 14.4.1 Využití checkra1n, tady je návod [tutoriál]

Jak snížit iOS 14.4 Jednoduchá metoda [tutoriál]

Jak opravit špatný odtok výdrže baterie iOS 14 [průvodce]

Převeďte továrna na kabely Apple CarPlay na bezdrátový Apple CarPlay ve vašich autech a nákladních vozech snadno, tady je, jak

Ochrana iPhone 12 / Pro obrazovka s temperovaným sklem: právě zde jsou ty nejlepší

Nejlepší situace iPhone 12, 12 Pro s štíhlým, peněženkami, ultra tenkým designem? Právě zde jsou naše nejlepší tipy [seznam]

Nejlepší chránič iPhone 12 Tiny Screen: Zde je seznam, který stojí za kontrolu

Nejlepší chránič obrazovky iPhone 12 Pro Max: Zde je seznam, který stojí za kontrolu

Apple si užijte EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od Microsoft, Google, Apple a Web.