Magnetický CNC mramorový bludiště

[Martin Raynsford] přišel na způsob, jak se plížit nějaké učení do zábavného balíčku. Udělal tak dobrou práci, které testové subjekty ani nevěděli, že se učí jen malý kousek programování CNC.

Přístroj výše je mramorové bludiště, ale místo stavebních zdí [Martin] jednoduše vyleptil vzor na hřišti. Mramor je kuličkový ložisko, které se pohybuje bludištěm pomocí magnetické CNC ganry skryté pod ním. Kde se člověk dostane kuličková ložiska této velikosti? Jestli jste [Martin], jste je zachytili z vašeho laserového řezu Donkey Kong hry.

Ukázal si plošinu u výrobce Faire. Trvá jednoduché příkazy jako kardinální směry a jednotky pohybu. “Hráč” (nezapomeňte, že se tajně učí něco, ne jen hraní hry) vstupuje řadu pohybů, jako je “N10, E10”, které jsou pak tlačeny přes sériové připojení k Arduino. Sleduje tyto příkazy, pohybující se skrytým magnetem, který táhne kuličkové ložisko spolu s ním. Je to jednoduché, ale sledujte klip po přestávce a myslíme si, že souhlasíte s zvukem krokových motorů a pohyb míče bude jako trhlina pro mladé mysli.