Stáhněte si Huawei Maimang 4 Tapety

„Věc odvolání je navždy štěstí“, uvedl John Keats. Je pravda, že se však vztahuje také na krásné tapety? Zpochybňuji to. Vidíme krásnou tapetu, na to se na něm naplní, chcete, procházejte ji, získejte ji a také ji využíváme jako dům i pozadí zámku a pak ji unavují. Vždy se snažíme najít něco nového i odlišného.

Ve společnosti DroidViews to počítáme k tomu, a proto stále sdílíme nové tapety a tehdy rutinně. Dnes jsme sdíleli 24 oficiálních tapet z Samsung Galaxy S8 a S8 Plus a nyní máme pro vás ještě jednu krásnou sadu tapet.

Tapety, které se chystáme ukázat, jste z Huawei Maimang 4, který byl propuštěn v posledním čtvrtletí roku 2015 v Číně. Telefon je vybaven 5,5palcovým displejem FHD IPS s rozlišením 1080 x 1920 PX, Snapdragon 616 Soc, Cortex A-53 čtyřjádrový procesor taktovaný na 1,7 GHz, 2 GB RAM, 16 GB interní úložiště s microSD podporou karty, vzad namontovaný Skener otisků prstů, stejně jako nevyjímatelná baterie 3000 mAh.

Stáhnout Huawei Maimang 4 Tapety

Pokud jde o tapety z Huawei Maimang 4, mají počet méně než 20, stejně jako všechny vypadají skvěle. Rozlišení tapet Maimang 4 je Full HD s rozlišením 1080 x 1920 PX.

Vzhledem k tomu, že jsme nahráli všech 20 tapet na náš server webu, můžete si je stáhnout přímo i jednotlivě pomocí klepnutí pravým tlačítkem myši a také si vybrat možnost „Otevřít odkaz na nové kartě“ nebo „Uložit odkaz jako…“.

Stáhnout také: Huawei Maimang 6 tapety

Chcete mnohem více tapet?

Tapety NVIDIA SHIELD K1

Huawei Honor 8 Tapety na zásoby

Tapety na zásoby Oppo R9S

Tapety na zásoby coolpad dazen x7

Vodafone Wise Ultra 6 Tapety

Tapety vivo x9

Tapety Xiaomi Mi 5C (Full HD)