Práce s extrémně úžasnými LCD moduly z Sharp

Zde je nějaký fascinující hardware pro vás: Sharp vyšel s extrémně úžasnou řadou LCD displejů, Gongu podle názvu ostrého paměti LCD. Nejen, že jsou tyto obrazovky extrémně nízké výkony – na nákup asi 5 mikroampů, aby se obrazovka k životu udržely na životě – nicméně několik menších obrazovek je reflexní, takže je velmi čitelné i za denního světla. [Mike] se rozhodl podívat se na tyto obrazovky stejně jako líbil to, co našel.

Zatímco tyto obrazovky jsou stále docela nové, existuje několik prázdninových desek, které je nabízet, aby byly k dispozici na stolní tinkerers. Lidé v Makerdyne mají k dispozici breakout desku a tam je jeden od Kuzyatech na Tindie.

Zatímco tyto obrazovky jsou čitelné v denním světle, stejně jako jsou neuvěřitelně nízké výkony, neočekávejte na obrazovce LCD video na nich kdykoliv brzy. Revitalizační sazba je stále poměrně pomalá, ale můžete se dostat pryč s jednoduchými animacemi s prokládáním i tak dále. Stále, mimo Exink, nebudete zjistit mnohem lepší obrazovku z hlediska využití energie, stejně jako denní světlo.