Přidejte vlastní automatická korektní slova do vestavěného slovníku Android

keymoving z fyzické klávesnice na klávesnici založenou na dotykové klávesnici. Když se však dostanete k tomu, na obrazovce jsou klávesnice také poměrně rychlé, ve srovnání s fyzickými klávesnicemi na mobilních zařízeních. Tento proces je dokonce asistován v doporučeních slov i automaticky koriktem. Když už mluvíme o automatickém korektu, i když je to užitečná funkce, pro některé to také skončilo jako hodně spuštěnou funkcí. Jsou chvíle, kdy psát ve spěchu a využíváte zkratky i krátké formy. Auto-Correct se pokusí opravit tato slova k nejbližšímu zápasu, který může najít. Tady je však věc, můžete do slovníku zařízení přidat vlastní automatická slova, abyste se ujistili, že je vidí jako vhodná slova.

Problém s Auto-Correct je ještě pravější mezi skupinami lidí, kteří nejsou rodilými mluvčími angličtiny, včetně mě. Tito lidé často skončí deaktivací automatického korektury zcela nebo s ním objevují online. Je nejlepší, že místo toho přidáte taková slova do slovníku zařízení. Až příště zadáte slovo do Hinglish (hindština napsaná v angličtině), vaše klávesnice Android by ji považovala za vhodné slovo místo auto- „oprava“. Netřeba dodávat, že to platí pro jakýkoli typ jiných jazyků, které používáte.

Přidejte slova do slovníku vašeho Androida

Otevřete nastavení a přejděte do jazyků i vstup. Přejděte dolů, stejně jako jste objevili záznam s názvem Personal Dictionary. Vyberte si jazyk, do kterého chcete přidat tato slova, v situaci máte více než jednu. Musíte si vybrat jazyk, který používáte k psaní, a ne, ne ten, jehož slova chcete použít. Pokud například chcete do slovníku vašeho zařízení přidat některá závěsná slova, stejně jako zadáváte angličtinu, vyberte angličtinu.

Nenechte si ujít: 5 tipů Gboard, které musíte zkontrolovat

Klepněte na ikonu + v pravém horním rohu. V závislosti na vašem zařízení může být pouze přidání nebo něco podobného místo ikony +. Nyní zadejte slovo, které chcete zacházet jako s příslušným slovem. Vzhledem k tomu, že se něco přidává právě zde, je uvažováno o vhodném slově, takže váš telefon začne automaticky řídit mistrys k těmto slovům stejně jako jakýkoli jiný typ jiného. Nejen slova však můžete také přidat fráze. Ještě neuvěřitelnější je pravda, že k nim můžete také označit zkratky.

Pokud například často využíváte frázi „DroidViews je úžasná“ z nějakého nevysvětlitelného důvodu, můžete přidat frázi a poté na ni označit zkratku. Uveďte jeho „@droid“. Nyní, když zadáte „@droid“ kdekoli, vaše klávesnice Android navrhne celou větu, kterou můžete nyní přidat pomocí jediného klepnutí. To určitě ušetří nějaké psaní.

Uvědomte si, že vše, co drží, pouze pokud využijete výchozí klávesnici Android. Google Gboard nebo jakýkoli typ jiné klávesnice, který využívá vestavěný slovník zařízení pro doporučení pro automatické opravy.

Doporučeno pro vás: 4 neuvěřitelné techniky Gboard, které možná nevíte