Zakázkové 3D vytištěné styly s Customizer Makerbot

Přestože mít 3D tiskárnu, což znamená, že můžete vytvořit vlastní položku vlastního návrhu, která nemá upravovat pravdu, že mnoho položek vytištěných na makerboty, stejně jako výplně jsou kopie nebo malé Derivace již existujícího objektu. Pokud požadavek na vybavení, stačí jděte dostat data openSCAD pro převodovku, stejně jako přizpůsobená moudrá telefonní situace může být rychle provedena modifikací již existujícího. Problém s tímto přístupem je však požadavek na objevení OpenScad nebo ještě jeden nástroj 3D stylu. Jděte do Customizer Makerbot, webová aplikace, která vám umožní vytvořit vlastní verze práce jiných lidí, kteří nejsou ve vašem prohlížeči.

Koncept za přizpůsobit je jednoduchý: Někdo produkuje data openScad s několika proměnnými jako počet zubů na převodovku nebo počtu otáček na šroub. Přizpůsobení vezme tento soubor OpenScad, dá posuvníky stejně jako rádiová tlačítka na webové stránce, stejně jako umožňuje vytvářet přizpůsobené objekty na základě uživatelsky vytvořených šablon.

Už jsme viděli spoustu hackadajských návštěvníků, kteří posílají v některých poměrně úžasných přizpůsobitelných věcí, jako je [bryan], s cívkovým typem cívky pro diy induktory a [greg] přizpůsobitelné PVC trubkové spojky PVC. Pokud již pochopíte OpenScad, je to jednoduché vyrábět své vlastní objekty, které jsou přizpůsobitelné každému na internetu.