Apple k uvolnění iOS 4.3.1 do jednoho až dvou týdnů na opravu zranitelnosti útěku z vězení iPad 2 – Zpráva

Podle BGR, která má extrémně skvělý rekord na vydáních iOS, se Apple připravuje na vydání iOS 4.3.1, které bude Will Zahrnujte drobné opravy chyb a co je ještě důležitější, bude také opravit zranitelnost využívanou k útěku z vězení Nedávno vydaný iPad 2 na iOS 4.3.

Úplný seznam úprav zahrnuje:

Aktualizace základního pásma pro 3G a iPad (originál)

Pevná paměť zavěsí, což má za následek korupci paměti při čtení velkých dat z datového systému USIM

Opraven problém s ověřováním NTLM v aplikacích i na webech

Opravený problém s odrazovým můstkem a 3. oslavovacími aplikacemi, které neuznávají gyroskop na iPadu 2

Opravena zranitelnost útěk z vězení iPadu 2

Také v situaci, kterou ještě nevíte, teprve nedávno v soutěži PWN2Own, byl iPhone 4 napaden zranitelností, která byla objevena v mobilním safari běžícím iOS 4.2.1. Tato zranitelnost rovněž existuje v iOS 4.3, ale všechny gadgety provozující nejnovější verzi iOS jsou bez rizika, dokud hackeři neobjeví metodu, jak obejít ASLR (randomizace pro návrh adresy), kterou Apple implementoval pro všechny podporované gadgety počínaje iOS 4.3. Apple byl informován o této zranitelnosti a také je pravděpodobné, že to opravte i v nadcházející aktualizaci iOS 4.3.1.

Podle zdrojů BGR Apple tuto aktualizaci posune do jednoho až dvou týdnů. Neexistuje žádné slovo o tom, zda toto vydání také přinese jednotlivce Verizon iPhone 4 na aktualizovanou verzi firmwaru 4.3.x.

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google i Apple.