8 her PS2, které jsou nyní kompatibilní pro běh na PS4, zde jsou podrobnosti

Sony pokračuje v 20. výročí oslav své konzole PlayStation Console tím, že do své nejnovější konzole PlayStation 4 přináší osm historických fanoušků. Japonský obrovský diskutoval o hloubce o 20. výročí PlayStation a na základech, na nichž byl postaven úspěch konzoly. Aby byla společnost PS2, aby byla hold úspěchu, společnost Sony oznámila, že dnes spotřebitelé s PlayStation 4 budou moci nakupovat, stahovat a hrát osm fanoušků oblíbených her PlayStation 2 přímo na poslední konzoli.

Oznámení „PS2 Games on PS4“ přichází prakticky dva týdny poté, co společnost potvrdila, že pracuje na přivedení her PS2 na PS4. Dnešní oznámení přichází vybaveno videem a doprovodným souborem textu, který voskuje lyriku o historii PlayStation 2.

Pro majitele PlayStation 4 je nyní k dispozici řada nejpopulárnějších her, které byly původně zpřístupněny pro revoluční PlayStation 2, které si můžete koupit přímo z obchodu PlayStation a lze je spustit na konzole PS4. Osm her, které jsou k dispozici v první instanci, jak oznámila společnost Sony, jsou následující:

Dark Cloud – 14,99 $

Grand Theft Car III – 14,99 $

Grand Theft Auto: Vice City – 14,99 $

Grand Theft Auto: San Andreas – 14,99 $

Rogue Galaxy – 14,99 $

Značka KRI – 14,99 $

Twisted Metal: Black – 9,99 $

Válka monster – 9,99 $

Tým PlayStation se také zajímá napětí, že tyto hry nejsou jen snadné porty starého obsahu PlayStation 2, které jsou k dispozici pro PS4. Vývojové práce byly vloženy do osmi dostupných titulů, které je přivedly k rychlosti s moderním hráčem. Do každé hry byla přidána podpora trofeje s pomocí původních vývojových týmů, aby se zaručila, že neodradí základní hodnoty názvu. Je zde také skutečnost, že každý titul je pro krásné vizuální prvky vykreslen na 1080p.

Společnost Sony jasně chápe, že PlayStation 2 mohla být konzola druhé generace v řadě PlayStation, ale je to konzola, která značka opravdu katapultovala tam, kde se nachází dnes. PS2 je stále nejprodávanější konzolou všech dob, většinou díky skutečnosti, že opravdu překonala to, co si lidé v té době považovali za možné ze zařízení tohoto typu. Podpora formátu DVD pro hry a filmy, integrovaný výkonný grafický procesor a specializované čipové sady pro efekty částic a herní fyzika se nemusí zdát, že z dnešních standardů je to mimo běžné, ale v den, kdy byla spuštěna konzole, to bylo považován za revoluční.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.